Misfits: Zmetci - Epizoda 7 (2011) (epizoda)

Zombie epizoda asi musela přijít. Jde vidět, že se už víc než co jiného vaří z vody a původní nápady nejsou. Ale pořád to funguje.

Misfits: Zmetci - Epizoda 4 (2011) (epizoda)

Když nevíme co by, tak tam lípnem nácky. Člověk se nad tím nesmí moc zamýšlet, ale napnutá jsem byla, to zase jo. A bavila se. A přiznejme si, ze Kelly se stává hvězdou seriálu.

Misfits: Zmetci - Epizoda 1 (2011) (epizoda)

Nathan je fuč a nastává Rudyho doba. Tento díl je hlavně o seznámení s novou postavou, kdy se trochu krkolomě přidává k partě. Napoprvé si možná budete muset trochu zvykat, ale zvyknete si. ;)

Misfits: Zmetci - Epizoda 4 (2010) (epizoda)

Už to není první řada. To je prostě fakt. Od zabíjení probačních se vše hodně posunulo a taky zamotalo. Je to jiný a já se musím přiznat, že ta jednoduchost první řady mi byla po chuti víc. Ale pořád se dobře bavím.

Misfits: Zmetci - Epizoda 4 (2009) (epizoda)

Curtisův díl. A my se dozvídáme co by kdyby a lítáme tam a zpět do minulosti a budoucnosti. Jako bonus se konečně dozvíme, jak to bylo s Nathanovým mlsáním.

Angelika a sultán (1968)

Škoda, že kromě Angeliky a Joffreyho nemá nikdo právo na šťastný konec.

Nezkrotná Angelika (1967)

Musím se přiznat, že mě víc baví intriky na královském dvoře a situace, kdy Angelika šupsne do postele jen těm, kterým chce. A tohle putování na moři, znásilňování a jiné trýznění hlavní hrdinky, mě zase až tak nebere.

Angelika a král (1966)

Hele já bych nerada spoilerovala, ale po dokoukání mě hned napadlo... Angelika ztrestala jen jednoho chlapa? To není možný! Asi nejzajímavější byla linka s Peršanem.