Akta X - Aubrey (1995) (epizoda)

SPOILER!! Konfrontace vnučky a babči mi způsobila husí kůži.

Akta X - Avatar (1996) (epizoda)

Čtvrtá * je za Skinnera... no... však víte.

Akta X - Bažina (1996) (epizoda)

Pro vodní příšery já měla vždycky slabost. Vodní hladina mě fascinuje a taky dokáže děsit. Líbilo se mi zakončení a poslední vteřiny vykouzlili úsměv na rtech.

Akta X - Čaroděj (1994) (epizoda)

Přísahám, že tahle náboženská setkání, všechny tyhle sekty, mě děsí víc, než všichni mimozemšťani.

Akta X - Čerstvé kosti (1995) (epizoda)

Po satanistech hbitě přeskakujeme na voodoo a podivné praktiky. Divím se, že Scully v sobě dokáže furt držet toho skeptika.

Akta X - Čert z Jersey (1993) (epizoda)

Scully mě v těch podpatkách fascinovala! ,,Myslím, že nebudeme tak odlišní.” - ,,Muldere, poslali jsme lidi do vesmíru, postavili jsme počítače, co pracují rychleji než lidský mozek.” - ,,Zatímco přelidňujeme svět a vytváříme nové technologie, abychom se vraždili navzájem? Jsme jen divoši s velkými mozky.”

Akta X - Červené muzeum (1994) (epizoda)

SPOILER!! Nevím, možná jsem už přeAktaXovaná, ale nějak mě to netáhne. Divná sekta, která je vlastně jen falešnou udičkou. Kombinace všeho možného. Netvrdím, že to nedává smysl, ale možná méně je někdy více.

Akta X - Démoni (1997) (epizoda)

Závěr věci? Díl pro díl. Možná něco je pravda a možná je všechno lež.

Akta X - Děsivá symetrie (1995) (epizoda)

Nepopírám zajímavou zápletku, ale celkově to na mě nějak nefungovalo. Navíc je to díl po dvou velmi dobrých, tak to měl chudák těžký.

Akta X - Domov (1996) (epizoda)

Takový milý příběh plný incestu, po kterém se chce jednomu grcat. Hororů na tohle téma je dnes fakt dost a já rozhodně nepatřím k těm, co by je vyhledávali. Btw: SPOILER!! To jak byli Mulder se Scully v klidu, když v domě masakrovali zástupce šerifa bylo fakt mimo mísu.