V pasti - Epizoda 2 (2018) (epizoda)

Ta krajina, to je prostě krása. Jinak... no je to druhý díl, záhady se kupí a nejspíš ještě pár dílů budou.

V pasti - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

První díl rozhodně nenechá nikoho na pochybách, že to bude drsný a řádně zamotaný příběh. Bylo fajn vidět známé tváře, ať už ty sympatické i ty méně. Dala bych i 5* ale neudrželo to tempo po celý díl. A! Vážně jsem v závěrečných titulkách viděla jméno Yrsa Sigurdardóttir? Tak to se těším ještě víc!!

Panství Downton - Epizoda 3 (2014) (epizoda)

Za mě trochu slabší díl (popravdě mi přišlo, že v něm nebylo nic, co by v jiných už stokrát nebylo), i když samotný konec mě, bůh ví proč, dojal. A těším se na další díl. Btw: učitelka stále na facku.

Nevyjasněné záhady - Smrt v Oslu (2020) (epizoda)

Opět nevyjasněná vražda/sebevražda, ale u tohoto dílu bych konečně řekla, že sem do toho pořadu vážně patří.

Panství Downton - Epizoda 2 (2014) (epizoda)

Chápu Lady Edith. Nicméně chtít po někom, aby její dítě miloval (a ono bezpochyby je milováno) a přitom si dělat zadní vrátka... moc nechápu, proč to manželce pana Drewa neřeknou. Takhle je těch lidí nešťastných mnohem víc.

Panství Downton - Epizoda 1 (2014) (epizoda)

Svět se mění. Od začátku první řady uběhlo v seriálu 12 let. A ty změny sice nejsou fatální, ale velké. A mě je z toho trochu smutno, i když pro mnoho lidí jsou to změny bezesporu k lepšímu životu. Lady Edith je mi moc líto (i když ji stále nemám moc ráda) a ta "Tomova" učitelka mi není vůbec sympatická.

Sorjonen - Série 3 (2019) (série)

Třetí řada se mi líbila víc, než druhá. Janina je stále na pěst, Paulina na věčnosti konečně sympatická. Zajímavé případy, Kari pořád dobře zvláštní. Těším se na další řadu, doufám, že bude.

Sorjonen - Šachová novela (část první) (2019) (epizoda)

Popravdě mě na začátku tohoto dílu ani nenapadlo, že mě to tak vtáhne. Sice mě zatím díly s Maasalem moc nebraly, ale teď jsem fakt zvědavá na další díl.

Sorjonen - Dáma v zrcadle (část druhá) (2019) (epizoda)

Díky bohu máme po sekta-dílu. SPOILER!! Závěr měl pro mě hořkou pachuť, ať už se šlo o to dítě, které zůstalo bez matky, nebo to druhé dítě, které díky nějakým odporným sektářským hajzlům hnije v hlíně, protože se nehodilo do krámu. Hnus. // A s Janinou příště doufám setkání už jen u Chocholouška.