Maverick (1994)

Zábavná westernová komedie, která každou chvíli na diváka útoči vtipnou hláškou nebo zábavnou situací, z nichž žádná nevyzní naprázdno. A díky skvělému dabingu s Vladimírem Dlouhým a častým opakováním na Nově se na ní dá dívat i několikrát ročně.

Kick-Ass 2 (2013)

Stejně jako většina ostatních komiksových dvojek (snad až na Temného rytíře a druhé X-Meny) poněkud slabší (trochu už to ztratilo své kouzlo) než jednička, ale pořád je to docela nářez (hehe).

Kung Fu Panda 2 (2011)

Trochu slabší, méně vtipné a nápadité než jednička. Pořád ale jeden z těch lepších animáků poslední doby.

Šílený Max (1979)

Fajné "post-apo", kterému sice trochu trvá, než vás do sebe vtáhne a celkově je trochu pomalejší, ale úvodní honička druhá polovina se šíleným (hehe) finále jsou vážně labůžní.

Travička zelená (2008)

Ne, není to jen další z řady prvoplánových huličských komedií. Je to náramně vtipné, nahláškované a absurdní, až je to ještě víc vtipné (i když pár vtipů nevyzní) a všichni herci si film očividně užívají. A ještě k tomu ukrutně zábavná a parádně natočená akce. Nechápu, že to tu není v červených číslech...

Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Jedna z nejlepších (ne-li úplně) sérií Kdo přežije. Plná zvratů, geniálních i hloupých tahů, skvělých hráčů; ze všech sérií jsem se u této nejvíce zasmál a poprvé na mě i zafungovaly emoce (Coachova slabá chvilka-dokonce dvakrát mi téměř vyhrkly slzy- a vyřazení Danielle)

Pán času (2005) (seriál)

Sci-fi seriál s nekonečným potenciálem, obsahující skvělé, ale i brakové díly (hlavně v první sérii), skvěle kombinující vážnost s humorem, s nedokonalými počítačovými efekty (což se ale sérii od série lepší), opravdu žůžo hudbou (některé skladby se dají poslouchat do zblbnutí-za všechny I Am the Doctor ze soundtracku k páté sérii nebo Clařino téma) a taky docela dost emocí (finále druhé řady, konec epizody Vincent a Doktor).

Barbar Conan (2011)

Fantasy béčko se sympatickým hlavním hrdinou, fajn akcí a pěkným vizuálem. Dobře to šlape a funguje do chvíle, než někdo začne mluvit anebo začnete jen malinko o ději přemýšlet.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Přechod z docela hloupé, ale celkem zábavné závodní série k akční (a i dost nahláškované) popcornovce se povedl na výbornou. Nechce se mi věřit, že to dělal stejný reřisér jako Tokijskou jízdu.

Poslední výkřik (2012)

Viděl jsem jen posledních 15 minut, tak nebudu hodnotit a jen napíšu své dojmy(včetně spoilerů, protože tím stejně nikomu neuškodím). 1. Divný zvuk, hudba a hlasy. Všichni herci mi přišli jako nadabovaní a to ještě k tomu špatně. 2. Podivná kamera. 3. Opravdu trapné "bojové scény", ještě k tomu s nesesynchronizovaným zvukem. 4. Herci snad ani nehrají. 5. Mejzlík je skvělý záporák a roli si snad i užíval. 6. Vrah má snad nejlepší motivaci v historii žánru. "Tvoje matka zabila mé dítě. Byla se mnou těhotná a šla na potrat. Tak jsem ji potrestal." 7. Co měla znamenat ta písnička na závěr? K filmu se ani trochu nehodí. 8. Film je tak špatný, až je vtipný. Deset minut z patnácti jsem se smál. 9. Za těch patnáct minut bych dal filmu jednu hvězdičku.