Zelená míle (1999)

Jeden z mých nejoblíbenějších snímku. Nezapomenutelný film, který vás vtáhne do děje. A na konci filmu dojímá. Jako vždy skvělý Tom Hanks, ale pochvalu a uznaní ode mě mají i ostatní herci, zvlášt´ představitel Johna Coffe. Knihy Stephena Kinga prostě nejlepší!

Velká ryba (2003)

Za poslední dobu jediný film co ve mne dost zanechal. Skvělé! A nebudu šetřit chválou na Tima Burtona. Dojemné chvilky s kouzelnou atmosférou a samozřejmě oblíbení herci: Ewan MacGregor, nádherná Helenka Bonham Carter a další. Tleskám!!! Nádherný film, který zahřeje na srdíčku. A nezapomenutelné scénky na konci filmu. Kdyby bylo šest hvězdiček tak dám šest! Jeden z oblíbených. A rád se podívam znova, protože ten film za to stojí.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Rimmer: "Je to v tom jak to řekla. Rimmere, Rimmere rýmuješ se s póvlem." Kryton: "Tak tedy pane chtěl bych se s vámi bavit o svém penisu."

Ajťáci (2006) (seriál)

Skvělý, jednoduchý a hlavně vtipný britský humor. Ajtaci, opravdu po dlouhém čase, skvělý komediální britský seriál. Tři herci v počítačové pracovně. Postava Mourice Mosse je neuvěřitelně komická. Opravdu se u toho moc bavím. Nemohu se dočkat dalších serií. A navíc hlašky v seriálu opravdu chytlavé. Například pohotovostní číslo je "0118999881999119725------3, hmmm to se výborně pamatuje 0118999881999119725------3."

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Film s tímhle obsahem je umělecké dílo se vším všudy. Nádherný příběh člověka o naději, která nekončí ani v tom nejhorším vězení. Skvělá režie, skvělý Tim Robins i Morgan Freeman. Skvělá doprovodná hudba jen umocňuje zážitek s filmové podívané. Tento snímek právem patří v CSFD na první místo společně s Forrestem Gumpem. I když je tento snímek vyjímečný, znám mnoho lidí co Vykoupení z věznice Shawshank ani neviděli ba dokonce ani neslyšeli.