Válka zítřka (2021)

V podstatě až do zelené zkumavky 90%, to, co se dělo potom bylo až urážlivým způsobem debilní, úplně mi to otrávilo a znechutilo zážitek z filmu. Škoda.

Transformers 3 (2011)

Na hranici koukatelnosti. Strašný, od kačeřího ksichtu přiblblé pipiny až po souboje. Nuda, nuda. Skoro všichni se chovají jako pičusové. Hvězdu dávám za pár vtípků, pohříchu jich bylo opravdu jen několik.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Příšerná nuda od začátku do konce. Dokoukáno se sebezapřením. Spousta vět, které ve filmu zazněly si zaslouží nominaci do best of totálních sračkoidních blábolů. A ještě navíc dcerka - nesnesitelná ufňukaná blbá nána.

Avatar (2009)

Trošku jsem měl strach, protože jsem párkrát zaslechl něco o ekologickém poselství a podobně, naštěstí se to nevyplnilo. Ekologické kydy v tom může vidět tak maximálně ekopošahanec. Příběh poměrně lehce předvídatelný, ale kupodivu to nevadí. Ono to totiž tak nějak funguje. Skvělé.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Že to bude mít naprosto dementní příběh, s tím se počítalo. Že tam bude tolik naprosto trapných pasáží (v podstatě všechny s matkou plus některé společné Megan a Shii), to jsem nečekal. Obě hlavní jakože sexy hrdinky vypadají tristně, Megan jako kdyby dostala do rypáku 3-4 žihadla (navíc má naprosto dokonale protivný hlas), ta druhá je vyloženě hnusná. Plus si film zaslouží za některé mydlenice a pár vtipných momentů (scéna na hajzlu plus většina s Johnem Turturro).

Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

Standardní Flynn Carson - pohodová, příjemná a vtipná oddychovka. Nemohu si odpustit jeden dotaz - jakou duševní poruchou musí trpět někdo (ani se neodvažuji to titulovat člověk) kdo do obsahu doslova a do písmene vybleje děj filmu? Mučit, rozčtvrtit, sešít a zabít.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Je to lepší než dvojka (to ale skoro každej film), vojáci se chovají jako idioti a ne jako vojáci, akce je slabá, triky ujdou. Celé to ovšem shazuje trapnost a ubohost s vírou. Za to hvězda dolů.

Kurýr 3 (2008)

Tragédie. Utahané, ukecané, hlavní hrdinka nesympatická vyfetlá kráva. Blbé skoro jako poslední filmy se Seagalem, akorát Jason má na rozdíl od pupkáče alespoň figuru. Hvězdička za jednu solidní mlátičku.