Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Horor
  • Drama
  • Akční
  • Dobrodružný

Poslední recenze (104)

plakát

Národ Z (2014) (seriál) 

Původně jsem k tomuto dílu psát komentář nechtěla, ale když si pročítám, to co tu píší jiní, tak prostě musím. Je mi líto těch co nepochopili, že tohle prostě není The Walking dead a odmítají se proto u toho bavit a hned hodnotí odpadem po jednom díle nebo pár minutách. A jsem na sebe velice pyšná, že já to chápu a proto jsem si to užila. Zombie pojaté trochu neobvykle, ale nicméně originálně a zábavně, postavy celkem sympatické a děj utíká svižně (to co by The Walking dead roztáhlo na dvě série je tady v jednom díle), díky tomu série utekla rychle. Je pravda, že pilot je trochu zaražený a musím přiznat, že jsem ho viděla, pak jsem si dala dlouhou pauzu a vrátila jsem se k němu celkem náhodou. Pak už to šlo ale svižně. Rozmýšlela jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale díky neobjektivním lidem, kteří viděli nanejvýš jeden díl, dávám čtyři. Ale vlastně mě to nepřekvapuje. Naučila jsem se brát hodnocení z velkým nadhledem, hlavně co se týče seriálů. Ale to bych se mohla dlouho vztekat a stejně by mi to k ničemu nebylo. 1 série 70%

plakát

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015) 

Tak tohle byla šílená jízda. Hned během úvodních slov jsem nadšením skoro nadskakovala na sedačce kina a celé dvě hodiny se to nezměnilo. Původní filmy jsem neviděla a vlastně jsem za to byla ráda, protože bych pak možná dopadla jako mí společníci (znalí předchozích dílů), kteří čekali film, který bude spíš remakem. Ona to částečně tedy byla moje chyba, protože jsem je úplně neinformovala, na co do toho kina vlastně jdeme. Já dostala přesně to, co jsem čekala a vlastně ještě mnohem víc. Málo kdy se mi u nějakého filmu stane, že vlastně nemám co negativního říct, až na to, že to nemělo tak rychle skončit. Apokalyptická a post-apokalyptická tématika je obecně moje velké guilty pleasure. Tohle určitě byl jeden z těch nejlépe vykreslených post-apokalyptických světů, který je na začátku filmu tak akorát načrtnout, aby měl člověk představu, ale zároveň mohla pracovat i jeho fantazie. Zbytek času je přesně, jak se to tu píše: Jedna šílená a dokonalá akční scéna, která jen upevňuje svou atmosféru, vším dotaženým do nejmenších detailů, jako jsou originální a různorodá auta a motorky a postavy (zvlášť ty záporné) a také všudypřítomná zpustošená a většinou písčitá krajina. Také jsem byla docela překvapena, proč se to jmenuje Šílený Max, když ten byl většinu času spíše v pozadí, což mě trochu mrzelo. Ale představitelé hlavních rolí, Tom Hardy, Charlize Theron i Nicholas Hoult byli nepřekonatelní a neumím si v jejich rolích představit někoho jiného. Skoro celý film mě šel mráz po zádech a bála jsem se podívat na hodinky, abych nezjistila, že už to bude končit. Hluboko uvnitř svého srdce doufám v pokračování, ale vím že by to už nebylo ono, tak to nechám na osudu. Jestli nejste rýpalové, co se jim nikdo nikdy nezavděčí a umíte ocenit doslova šílenou a zběsilou akci, určitě se na to podívejte. Nevím jak by toho někdo mohl litovat. Já se těším až se na to podívám znova.

plakát

Lžeš, zemřeš (2012) 

Čekala jsem to špatné. Ale bylo to ještě horší. Postavy se často v takových filmech chovají nelogicky, ale když jsou k tomu ještě nesympatické, tak to už fakt nejde. Chyběla zde alespoň špetka napětí. A prostě vůbec to nefungovalo. Poslední půl hodinu jsou projela zrychleně a na konci jsem byla ráda, že je po všem. Jedna hvězda za dobrý nápad, který bohužel nebyl vůbec dobře využit.

Poslední hodnocení (1 562)

Pět nocí u Freddyho (2023)

13.05.2024

F4 Thailand: Boys Over Flowers (2021) (seriál)

23.03.2024

Winx Club (2004) (seriál)

01.03.2024

Love Island Austrálie (2018) (pořad)

07.12.2023

Cesta do fantazie (2001)

05.12.2023

Hra na oliheň: Výzva (2023) (pořad)

22.11.2023

Legenda o Mulan (1998)

11.11.2023

Home School (2023) (seriál)

23.10.2023

Naruto: Záchrana snežné princezny (2004)

22.10.2023

Reklama

Poslední deníček (16)

Květen prosím!

Už aby to tu bylo.