Okno do dvora (1954)

Velka ostuda - poprve videno az v 01/11. Takze jsem sokovan tim, ze to vlastne neni thriller, ale komedie :). Klady: Stewart, Kelly, skvele postavicky najemniku, dialogy, humor. Zapory: je to o trosku delsi, nez by melo byt a pak zaver, kterej je naopak moc rychlej, resp se to vsechno moc rychle vyresi.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Prvni dil pouze. Nic moc. Prijemne prekvapil Sobota. Zadnej extra humor to teda neni, cela tahanice s rozprasenim je dobra na polovicni stopaz a nejak me serou vsechny ty postavy.

Pařba v Bangkoku (2011)

horsi nez prvni dil. Zacatek, cca 30 minut, je vybornej, pak je to dost trapny, ke konci se to zvedne, aby to zabil Mike Tyson.

Počátek (2010)

Pro zacatek 5*, ale rozhodne nutne videt jeste jednou. V soucasne dobe je to na 4. miste v top filmech, a to teda ani nahodou. Film je to zajimavej, vyzaduje soustredeni, ale az na detaily je v nem vice mene vse jasne. (az ucelove na zaver). Vytky: po cca 20 minutach je jasny, jakej bude posledni zaber; The Prestige byl rozhodne emocialnejsi, po skonceni si clovek rekne - hm, chytry -, ale nejak ho osud postav nezajima

Podporujte svého šerifa! (1968)

Prijemna a vtipna komedie/parodie. Neni to nic, u ceho by se clovek rezal od zacatku do konce, ale rozhodne to vyvola dobrou naladu. James Garner, ktery se vlastne tady jen zastavil na ceste do Australie, je skvelej

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Z novacke trojice Ulice, Ordinace, Pojistovna je tohle suverenne nejhorsi. Katerina Brozova.

Po krk v extázi (2004)

Shlednuto diky hypu kolem tohohle filmu. Rozhodne tak dobrej neni. Craig je skvelej, ale zbytek je to, co se dalo videt v prvnich dvou filmech od Ritchieho. Navic je to hodne prekombinovany a dost dobre se neda stihat sledovat, o co vlastne jde. Nejlepsi scena - snaha o vrazdu Srba v parku a sejmuti odstrelovace. Opet mi nesedel zaver.

Policajt v Beverly Hills (1984)

Prijemny. I po tech 26 letech. Murphy jeste nebyl uplnej trouba a zajimavej je supporting cast. Co dre, je rezie akcnich scen, ktera je dost spatna (neni divu, Brest reziroval i Midnight Run a tam je to v blede modrem). A nejlepsi je trik s late supper ;-)