Dlouhý polibek na dobrou noc (1996)

Velice vydařený filmeček, Geena Davis jako tvrďačka s výbušninama,pistolema a Samuel L. Jackson s jemně komickým humorem, který sem přesně pasoval,velice dobrý výběr herců.

Beetlejuice (1988)

Bohužel musím říct že na to jaká je Geena Davis skvělá herečka tak tohle je snad její nejslabší film co jsem s ní kdy viděla.Vtipy nic moc a Michael Keaton,no o něm raději nemluvit,jeho role velice trapná a uhozená,bohužel.Viděla jsem tenhle film jednou a můžu s klidným svědomím říct že už si ho znova nepustím,nijak mě nezaujal.

Rain Man (1988)

Ikdyž tenhle film jsem viděla už před hodně lety, tak je pořád fantastický, a Dustin Hoffman svojí roli zahrál velice přesvědčivě,ikdyž mě někdy přišlo že celý film stojí vpodstatě na něm.

Sedm (1995)

Velice povedený film a ikdyž Brad Pitt není můj oblíbenec tak tady to zahrál skvěle, a Morgan Freeman byl úžasný jako ostatně ve všech filmech kde hrál.Určitě stojí za to tenhle film vidět víckrát,protože je to napínavý až do konce,není to jako u ostatních filmů kde člověk hned ví kdo je vrah,a konec filmu byl velmi nečekaný.

Něco jako láska (2005)

Nejspíš tím že jsem od tohodle filmu nic moc neočekávala mě mile překvapil, bylo to velice přijatelné a místama i vtipné ale hned od začátku bylo jasné samozřejmně jak to dopadne, jako u většiny filmů podobného žánru ale to vůbec nevadí. Rozhodně je film dobře koukatelný.

Pohřbené duše (2006) (TV film)

Říkala jsem si, že když tam hraje Robert Pattinson, že by to nemuselo být tak špatné,no to jsem se ale pěkně sekla,od začátku až do třičtvrtě filmu obrovská nuda,až ke konci to začalo mít docela grády.Nechápu takhle vysoké hodnocení když ten film je v podstatě o ničem.

Zelená míle (1999)

Dlouho jsem sbírala náladu a chuť se na tenhle film podívat, a nakonec jsem to udělala a vůbec jsem nelitovala. Tom Hanks mě jako obvykle vůbec nezklamal a na konci, no musím se přiznat mě slzička ukápla ale taky jsem se nasmála jak hodili toho jednoho dozorce na samotku.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Nevím jak to říci ale když jsem začala sledovat HP od prvního dílu,čekala jsem že se to nějak ponese ve stejném duchu,a ono se z dětského příběhu stává drama.Nevím proč ale předešlé díly se mi líbily mnohem víc,ale počkám si na poslední část z HP 7,tak snad se můj pohled na kluka který musí zachránit svět vylepší.

Angelika, markýza andělů (1964)

Velice povedený miniseriál,žena po které všichni muži touží i dokonce sám král Francie Ludvík XIV, a kterému ovdovělá Angelika odolává pro svojí velkou lásku k Peyracovi.Myslím že každý člověk se na to rád podívá znova,mě nevyjímaje.Jen mě mrzí že poslední 6 díl nebyl nikdy natočen,docela ráda bych ho zkoukla

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Já jsem teď viděla první díl (z nejspíš 9 již odvysílaných),hodnotit tenhle seriál nebudu protože bych nehodnotila určitě objektivně,tento seriál nesleduju né z toho důvodu že byl natočen v Turecku,ale protože mě nějak nezaujaly ukázky.Hodnocení nechám na těch kteří snad seriál viděly.Jen škoda že dávátě odpad aniž by jste to viděli.