• Krátkometrážní

The Final (2010)

Bylo to celkově takový divný,myslím si,že to nebylo zas tak závažný šikanování na to aby jim něco takového provedli...Ve filmu Zkažená mládež jsem se tomu tak nedivila,ale v tomhletom filmu to co jim prováděli bylo proti tomu nic...Jinak si myslím,že někteří ti herci už dávno umřeli a přesto tam zas byli.Nevím prostě divnej film a celkem nuda.

The Teen Choice Awards 2010 (2010) (pořad)

Dávám tři hvězdičky a to hlavně za Katy Perry,která to uváděla.Jinak si myslím,že Teen Choice 2009 byl lepší.

Záložní plán (2010)

Začátek vypadal slibně,ale dál sem mi to zdálo trochu nudný...Občas tam bylo něco vtipný,ale občas to zas byla kravina.

2010 American Music Awards (2010) (pořad)

Dvouhodinová show, která stála za to, hodně známých celebrit, pěkné show, akorát tam chybělo narozdíl od ostatních awards trochu vtipu. Jinak dobrá podívaná, líbilo se mi hlavně úvodní vystoupení Rihanny, která ukázala, že umí dobře tancovat nebo se ukázala pěkně i Katy Perry a po dlouhé době sem viděla zpívat Christinu a taky viděla Avril. A také největší překvapení byla Taylor s rovnými vlasy a ofinkou. Asi nejkrásnější z celýho večera :)

82. Annual Academy Awards (2010) (pořad)

Letošní Oskary dopadly trochu nečekaně,myslela jsem si,že Cameronův Avatar dostane sošek víc..Možná to bylo tím,že jsem neviděla Smrt čeká všude (rozhodně napravím),jinak vtipně uděláno a skvělý moderátoři.

Anatomie lži (2009) (seriál)

Skvělý seriál,který se liší od těch naprosto stejných kriminálek...Aspoň poznáte,když vám někdo lže.

Čepel smrti (2009) odpad!

Co to jako mělo být???!!! :D

Čtvrtý druh (2009)

Ukázka tak trochu vypadala jako každý druhý horor. Pár lekaček,mrazivá hudba,nějaký ten řev..Ale řekla jsem si proč ne? Hraje tam Milla Jovovich,takže to asi nebude zas takový béčko a navíc mě baví filmy "podle skutečné události" i když tomu stejně nevěřím,říkám si,co kdyby se to doopravdy stalo? Podle toho je mi jasné,že to nebude úplný nesmysl,diváci tomu musí také trochu věřit.. Ale zpět k filmu. Začátek byl podle mě trochu nudný,skoro nic se tam nedělo,myslela jsem si,že se to rozjede,ale pořád nic nepřicházelo,pár takových scén,který mě bavili a běhal mi z nich mráz po zádech tam byli,ale za chvíli to bylo zas jen takový to brekotání o mimozemšťanech ,půlka filmu pryč a já se skoro pořád nudila..Možná by to bylo lepší,kdybych film viděla v kině,ne na dvd,ale v tom přece kvalita filmu není. Milla to zahrála dobře,nějak to napětí tam také bylo,takže pro mě je to spíš takový průměrný horor.

Stáhni mě do pekla (2009)

Babka,která se do vás zakousne svou protézou a pak vás prokleje,kozel,který lítá ve vzduchu a mluví,"stín",který vás honí po domě..Kdybych slyšela něco takového o nějakém hororu asi by mě moc nenadchnul. Spíš bych si řekla,že to bude nějaká parodie. Ale tento film skloubil všechny tyhle věci (i další) dohromady a vznikl z toho skvělý,netradiční "horor",ve kterém se určitě taky někdy leknete (i když se to podle té první věty nemusí zdát).Herecké obsazení se mi líbilo,stejně jako (pro mě) překvapivý závěr.