Barbar Conan (2011)

od pocatecniho temer nadseni k temer zdeseni a finalnimu temer smireni. prvnimu conanovi tento nesaha ani po arnoldova lytka, ale hlavne pusobivy zacatek a uplny zaver s cimmerskym mecem v ruce delaji z tohoto kousku snesitelnou zalezitost. a je tu i jedna "nosni" chutovka navic

Čtyřicítka na krku (2008) (TV film)

absolutne jsem nepochopil, proc tento film vzniknul. jakoby meli vsichni v nem zainteresovani nejakou mozkovou prihodu. velmi, ale VELMI otravné ( a to jsem u toho paril na pocitaci:))

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

ja nevim. napoprve docela zklamani. babsky kecy moc nemusim, ale dublér:) Mike je vostrej. jak tak koukam kolem, tak tento film zrejme docenim az po opakovanem shlednuti. zatim 3*

Komplic (2007)

mne se tenhle kousek docela libil - zajimavy pribeh o nahle ztrate a pozvolnem nalezu sebe sama

Oheň (1991)

strhující film o praci v kolektivu hasicu a o problematickem vztahu dvou bratru. nejlepsi russell, ale herci celkove velmi dobri, nikdo vylozene nezklamal. " kdyz ty, tak i my"

Dlouhá cesta (2004) (seriál)

ackoli byla moje posledni motorka fichtl a pak uz jsem se s nimi do kontaktu nedostal, tak tenhle serial o motocyklove ceste kolem sveta je neco nadherneho a objevil ve mne motocykloveho nadsence. a ewan s charleym jsou opravdovi borci. absolutni souhlas s jillen

Partie krásného dragouna (1970)

tento film jsem videl v klasickem po-sobotnim ( rozumej nedelnim:)) dopoledni a chvilemi jsem se i hlasite smal. skveli mensik a abrham

Světová invaze (2011)

bitva s patosem, ale koukat se na to docela da. a eckhartovi jsem chvilema i veril

Thor (2011)

tesil jsem se na thora asi nejvice za posledni rok ,ale vysledkem jsem zklaman. nejak mne to nesedlo. ale jeste si sezenu ang. verzi a pak uvidime. dabing nestoji za moc