Seveřan (2022) odpad!

Noooooo... Normálně už recenze nepíšu.. ale k ,,tomuto spektáklu,, jsem se prostě musel vyjádřit.. Jako průměrný divák jsem nečekal inteligentní zábavu.. čekal jsem od začátku do konce nekončící akci.. tisíce odletujících končetin a gargantuovské množství krve.. které by naplnilo vnitřní i venkovní bazén na Slovanech.. A při tom to začalo tak slibně.. kdyby to pokračovalo v Berserkrovským duchu.. byl bych možná i vcelku spokojen.. a to že je Kidmanka blbá kurwa.. jsem věděl asi za 30 sekund co otevřela hubu.. Král asi radši evidentně píchal nepřátele mečem než tu krávu v posteli.. Tak zašla za bráchou aby radši opíchal krále mečem on.. ;oDDD A co jsem nakonec dostal??? Přes dvě hodiny hnusný debilní nudy.. plný mýtickejch píčovin a souboje bohů.. 3/4 akce v posraný tmě.. jako dát tam meč co se dá tasit jen v noci??? Proč???!!! Aby jste diváky ochudili o další akci??? Děláte si prdel??? Žádný pořádný kozy.. prostě nic.. Kdybych za to vyhodil prachy a viděl to nedejbože v kině.. spáchal bych na konci ze zbytků sebeúcty sebevraždu!!! A to myslím zcela vážně!!! Nad důvody vzniku tohoto ,,filmu,, a nad zdejším hodnocením top uživatelů zůstává normální rozum opravdu stát!!! Nejhorší a největší nudná sračka za posledních pár let.. A absolutně zbytečně strávený 2h v mém životě.. Totální sračka!!! A totální odpad!!! A nějakej art si můžete u takovýdleho filmu strčit do prdele!!!

Přání smrti (2018)

Evidentně a očividně je to tady samej mentál.. kterej si ani v nejhorším případě nedokáže představit.. natož prožít.. takovouhle situaci.. Banda dementních naivních intelektuálů.. který si myslí.. že se jim nikdy nic takovýho nemůže stát.. protože svět je naprosto bezpečnej a plnej zákonů.. nebo.. že jim pomůžou policajti a nějakej zázrak.. Takže už se proberte!!! Svět je zlý a krutý místo!!! A pokud chcete někdy něco takovýho přežít.. musíte se na to připravit!!! Absolutní meganářez.. naprostý souhlas a přání smrti všem těmhle zmrdům na celým světě!!! Oko za oko.. Kat za Kata!!! 5*!!!

Nabít a zabít (2006)

Tak takhle má vypadat správnej thriller.. kterej je nadupanej hvězdama.. a dokreslenej výborným vedlejším obsazením.. :o) Nemám slov.. po všech stránkách paráda.. :o) Kansaská léčka byla výborná.. a napínavá až do konce.. :o) A moje oblíbené: oko za oko.. zub za zub.. :o) Za mě čistá 5*

Údolí stínů (2002)

Výborný válečný film.. Hodně surový.. vcelku realistický.. a vyzdvižený hereckými výkony.. Mel.. Madeline.. Sam Elliott.. a Berry Pepper.. byli naprosto famózní.. S parádní leteckou přehlídkou.. a skvělou hudbou.. Smutný obraz toho.. jaká je válka tragédie.. 5,3*

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Zatím jsem to viděl 3x.. a můžu upřímně říct.. že mě to pokaždý dostane.. :o) Naprosto geniální kamera vás ohromuje každou chvíli.. záběry jsou naprosto fascinující.. i když nemam rád letadla a bojim se jich.. letěl jsem pouze jednou.. nedobrovolně a na zádech.. :o) tento příběh mě skutečně dostal.. :o) K tomu geniální obsazení.. no co si přát víc.. :o) 5,5*

Návštěvníci 3: Revoluce (2016) odpad!

Neviděl jsem předchozí dva díly.. ale pan Clavier prý potřetí nepřijal jeho životní filmovou roli Asterixe kvůli tomu.. že se prý chce věnovat serioznějšímu herectví.. takže nevim jestli je opravdu tak blbej.. nebo chudej.. že tím myslel takovouhle absolutní sračku!!!??? Je mi pouze záhadou.. jak přesvědčili pana Rena.. k účasti na tomhle 99% odpadu.. nejhorší ,,komedie,, jakou jsem kdy viděl.. Chtěl jsem dát jednu za hudbu.. ale opravdu to nepřebije.. nejhůř ztrávená hodina padesát za posledních pár let.. a to jsem to chtěl už v polovině vzdát.. ale furt jsem si říkal.. Vydrž chlape.. musí se to zlomit.. ale kdež.. za ten jeden vtipnej vtip to opravdu nestálo.. Absolutní odpad!!!

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Težký zklamání.. Těšil jsem se na dech beroucí triky.. a dostal takový nevýrazný ,,reálný,, digitály.. Těšil jsem se na Jeremy Ironse.. a on dostal pouze pár bezvýznamnejch štěků..kde neměl šanci moc vyniknout.. a který by stejně zahrál i Maxipes Fík.. Těšil jsem se na souboj Batman vs. Superman.. a on ani pomalu žádnej souboj nebyl.. páč stačilo pár minut.. a vrhli se do náruče.. navíc v Superman soubojích.. Badmanův oblek připomínal krutě Iron Mana.. :o( Těšil jsem se na podání Batmana.. a.. no.. Ben nebyl špatnej.. ale na předešlou trilogii.. v čele s panem Balem.. to absolutně nemá šanci.. A psychopatickej Lex byl vcelku dobrej.. ale na vzor Jokera od pana Ledgera.. dosáh sotva po holeně.. K tomu navíc skoro dvě hodiny nudy.. a konec byl akční digitální maglajz.. Zatracovaný pane Bayi.. ujmy se prosím dalšího dílu!!! Budou tam alespoň dokonalý vizuální efekty.. :o) Takže vlastně jediná věc.. co mě potěšila.. byl Kevin Costner.. :o) jsem divnej co??? :o) 3,1*

Vetřelci (1986)

Ripleyová je lepší než trénovaný ,,mariňáci,,.. :o) Ripleyová má všechny pásky a výbavu automaticky nastavenou na její velikost.. :o) Ripleyová je imunní vůči kyselině.. na ní je prostě zakázáno stříkat.. :o) Ripleyová na svojí ruce unese několika set kilovou královnu.. :o) Ripleyová umí se vším hned zacházet.. a navíc umí i řídit mariňácký auto.. :o) Pamatuju si.. že jsem na tom byl v kině.. a při válcování alienů mariňáckym sporťákem jsem zavíral oči a zalejzal pod sedačku.. Navíc Bishopova půlka těla.. mě strašila ze spaní ještě hooodně dlouho.. :o)) Takže za geniální efekty a nezapomenutelný vzpomínky si to tu 5* určitě zaslouží.. :o) A navíc je to můj nejoblíbenější díl.. :o) 4,8*

Strážci - Watchmen (2009)

Bylo to takový divný.. spíš drama.. než akční snímek o superhrdinech.. Taková surová realita bez větších příkras.. Vyvolalo to ve mně smíšený pocity.. v hladině 4,3* :o)

Útěk z MS-1 (2012)

Tohle byla fakt paráda! Kdyby to nepos....kvrnili tou úvodní dementní digitální super honičkou.. napálil bych tomu čistou za 5!!! :o) Prostě smrtonosná past ve vesmíru.. Guy je prostě masér.. a skoro celej film.. je jedna super hláška za druhou.. :o) Joseph je opravdu pjekně skurvenej vyšinutej padouch.. takhle to má kurva vypadat!!! :o) 4,6* ;o)