Predátor 2 (1990)

Změnu Arnieho v Dannyho Glovera beru jako vcelku logický krok.Přece jen je malá šance že by se opět ti dva střetli,navíc by hned všichni v okolí hrdiny hned věděli o co jde.Ve městě je ještě tíživější situace.Predátor se má kde schovat,je zde mnoho civilistů a policista není na tom jako člen komanda.A proto ač už tu je predátor po druhé,jedná se pořád o skvělou zábavu s velmi luxusní finální honičkou a soubojem.Nechci se rouhat a tvrdit zda je lepší jednička nebo tento počin a tak tiše ohodnotím všemi pěti....

Predátor (1987)

Naprostá klasika,Podle mne po T2 nejlepší Arnieho film.Plejáda dalších dobrých herců,podoba predátora a jeho vybavení a hlavně nonstop akce kdy jsem trnul víc jak u kteréhokoliv hororu dělá z tohoto snímku nadčasovou bombu.Už deset let si přeju bystu v životní velikosti toho lovce.Jasný 5* snímek,.

Noční můra v Elm Street (1984)

Tak jsem se rozhodl podívat se na oblíbenou ságu mého dětství.Nostalgie působila,ale opravdu už jsem se musel na snímek dívat jinak a řešit věci které mne jako dítě nezajímaly.Lekačky mi přišly stejné,Freddy si právem vybudoval kult.Ale proboha ti další herci jsou naprosto nesympatičtí a zrovna když Strýček Fredd nebyl na scéně tak jsem se držel za čelo nad dialogy postav.To co Režisér vložil do efektů asi ubral scénaristům protože takové někdy až nesmylné repliky mě dováděly k slzám.A samotný konec nemá obdoby.Fatální smrt Freddyho a následné protlačení matky hrdinky přes okýnko ve dveřích mi ještě na hodnocení ubrala.Nemůžu dát víc než tři a to beru i tu nostalgickou hodnotu...Asi bych se neměl dívat na své oblíbené filmy po letech...

Ali G Indahouse - Film (2002)

Další obyčejná americká bláznivá komedie,kterou bych přirovnal k Sandlerovkám.Viděl jsem už i horší komedie a dá se na to dívat pokud člověk chce vypnout mozek.Dobrá scénka byla s leštěním plotku,ale jinak to byl moc velký kýč.Ještě štěstí že Cohen dostává dnes rozum a třeba Borat byl úplně jinde.No dobrý - to jest za tři...

Batman navždy (1995)

Nebylo to úplně zlé,ale kdyby to dělal Burton tak by to dopadlo určitě lépe.Carry s two face alias Tommy Lee Jones by ještě šli,ale Val Kilmer mi nějak neseděl.Nemělo to nějak už tu atmosféru takže dobrý za tři.

Batman se vrací (1992)

Více se mi líbil první film s Nicholsonem,ale ten DeVito alias tučňák byl taky nebyl špatný.Maličko se nakláním k prvnímu íle ale druhý taky rozhodně neurazil.

Batman (1989)

Asi nejlepší film s netopýřím mužem.Burton a skvělí herci udělali své.Pustil jsem si film z nostalgie a i po letech jsem se bavil.

Dallas (1978) (seriál)

Old school Americká telenovela.Pamatuju si jak pokaždé na chatě babička s tetou zabavili ovladač od tv a muselo být ticho!Jestli si dobře vzpomínám dokonce bylo v časopisech jak to je se smrtí Bobbyho Ewinga:D Je to soap telenovela to mluví za vše,ale přece jen byla jedna z nejlepších.Proto alespoň ty dvě hvězdy:D

Griffinovi (1999) (seriál)

Nevím ale tohle mě nějak minulo.Slečna to miluje a viděl jsem téměř všechny díly,ale na žluťáky nebo South park to podle mne nemá.Občas jsem se zasmál ale opravdu sporadicky..

Adamova jablka (2005)

Dech beroucí snímek o setkání křesťanského fanatika s ateistickým fašistou.Farář je kapitola sama o sobě,věří natolik že nevidí realitu a Adam je přesný protipól.V první třetině jsem pořád nevěděl o čem že to je,ale potom už jsem jen seděl s otevřenou hubou.A konec jednoduše geniální.Jasných 5*

Časové pásmo bylo změněno