Můj přítel robot (2020)

Taková obyčejná rodinná zábava, neurazi ani nepotěší, zajímavé a předvídatelné ale prostě normální.

Není čas zemřít (2021)

Tolik roku čekání a nic extra, což je škoda ano Bond je dělo, akce výborné příběh skvělý ale je to pořád vše co znám. Kde je změna nebo nějaké překvapení velké, nic po těch rokach je to škoda.

Princezna D. (2021)

Nic pro mě, příběh nezaujal, prostředí nemusím, nudil jsem se.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Opět povedený díl plný skvěle akce a výborného příběhu. Tom je skvělé hodiny do téhle role, výborně jsem si pavouci jízdu užil.

Spiderhead (2022)

Slušní herci a zajímavé jakože pokusy ale proč když už film nakopne se nakonec celý posere. Škoda protože si myslím že to mohlo být mnohem lepší.

Stoker Hills (2021)

FF co jako styl zbožňují ale tady to bylo hodně slabé a konec už to nezachránil i když se s celého filmu nejvíc povedl.

Neuvěřitelný přítel (2022)

No no nevím, takový zvláštní film,nemohl jsem téhle komedii přijít na kloub, Jednohubka nic extra.

Vlk a lev: Nečekané přátelství (2021)

Pěkný rodinný film s hodně pěkným příběhem, herečka se výborně hodila do téhle situace. Skvělé místo, skvělý příběh,skvěle nádherné zvířata.

X (2022)

Takový malý porno masakr, když už teda do toho někdo jde tak to chce příště více využít žen a prostředí, jinak slušná podívaná.