Rychle a zběsile 5 (2011)

Musím říct že dokonalost sama sice začalo to závody a skončilo to zabíjením honičkami a podobně ale nejsem zklamaný kdyby se natočila 6,7 atd budu jenom rád rychle a zběsile prostě nemá chybu. Jsem rád že 4 spojily s 5 dobře a taky zato že se všichni známi se sešli až na hana který podle mne zemřel v tokijské jízdě. Co se tyče Lin jsem sním hodně spokojeny. Líbil se mi, menši šmrnc driftu a přípravy na celého planu trochu mi to připomínalo ITALIAN JOB ale co nadmíru spokojeny takže sednete do kina a vychutnejte jsi ten skvěly zážitek The Rock a Vin Diesel.

Hop (2011)

Nad míru spokojeny taky umím kakat bombonky :-) Vtipné roztomile srandovní podle mně to nemělo chybu . Co se tyče příběhu uspokojivé a malého kuřátka výborné. Krasný velikonoční zážitek :-) Marsden zas nebyl až tak špatný ale zachránily to zajíci a s kuřetem.

V pařátech smrti (2011) (TV film)

Už žadné prehistoricke ptactvo a budu spokojeny no co dodat, snad příště to bude oněčem jiném. Ode mně slabší 2 že jsem před koncem málem usnul.

Street Fighter: Legenda z Hong Kongu (2009)

No nwm proč takové hodnoceni zas až tak špatné to nebylo co se tyče bojů jsem byl spokojeny. A paní Smolvilova mně překvapila :-) Já jsem se nenudil bavilo mne to ale jen tak na darmo se neříká každý má svůj štyl a svůj názor já aspoň doporučuji. Ode mě 4.

Zdrojový kód (2011)

Velmi zajimave neustale se děj točí ve vlaku mate 8 min a nevadi jestli zemřete a za 8 min zase přetočit a znova neni to špatny napad na akční thriller a podle mně se velice povedl celkově velmi slušna podivana

Insidious (2010)

Hodně povedený hororek Jamse Wana par dobrých lekaček a strach se divat taky byl zase po dlouhe době. Na duchařinu velmi zajimave a vyborne neni to co vytknout.. Dalši hororek u ktereho jsem byl velmi spokojeny tak jako mezi jeho pecky jako je saw a dead silence atd. 9/10.

Kniha krve (2009)

Asi prvních 10 minut sem koukal nakonec mně chytalo spaní až mně to nakonec uspalo druhy den sem tomu dal šanci a pustil to znovu ale po par minutách jsem to přeskákal neuspělo to až na malinkou scénku. Ale každý má svůj názor na film a svoje hodnoceni ať jeto odpad nebo 5 hvězdiček . Já se přikláním ke 2 hvězdičkám, a když už přišla šance na potřetí na celý film akorát jsem byl naštvaný.

2012 (2009)

Roland Emmerich věděl do čeho praštit a jak ukázat světu co má či nemá přijít strhuji užasne nepředvidatelné až děsí diváky v kinech. Emmerich a katastrofy samozřejmě že ANO a zase ANO nezklame v ničem. Destrukce celého světa bude mít nejspíš v krvi protože vy jak nato. Užil jsem jsi to co nejvíc jsem mohl a doporučuji. A co se tyče John Cusack výborně to zahrál bez jakýkoliv pochybnosti. Byli chvíle kdy já jsem sám bádal nad 2012 zda přijde a zda nepřijde a strach mně provázel tenhle film umí s vámi zamávat.

Vem si mou duši (2010)

Od tohohle filmu jsem jsi moc sliboval a hodně jsem čekal ale nedostal jsem to. Můžu říct že Screamu se to nemůže vyrovnat, přesto dostane ode mě 3. Mělo to v sobě něco schované ale Wes Creven se to bál pustit ven, přes některé scény ( se dalo koukat ).Odsoudit se to zas úplně nemůže pokud nečekáte moc budete spokojeni pokud čekáte příliš nedostane skoro nic.

Vřískot 4 (2011)

Jak můžu s velkým překvapením říct nad míru spokojeny ze začátku hodně dolu ale nakonec se ukázalo že i po 11 letech natočit 4 stalo zato. Wes Craven jednoduše věděl do čeho de a já jsi aspoň dovolím říct že mně nezklamal nečekané a užasne.