Fracek (2011)

Nebylo tak zas úplně zle, ale děvčata moc nepřesvědčily na pár světlých momentu klasická záležitost.

Zásahová jednotka č. 7 (2012)

Slabá akční jízda, no někdy to prostě nevýjde bohužel. Herci v pohodě zato příběh dost slabý.

Městečko prokletých (1995)

Konec byl nejlepší ono totiž mě začátek moc nezaujal a když pak přišli děti mělo to něco do sebe jednoduché ale v pohodě.

Agresivní virus (2014) (seriál)

Hledal jsem cestu k tomuhle virusu ale nenašel jsem, příběh je sice zajímavý a herci postupem dílu v pohodě ale přesto jsem v tom viděl jednoduchou záležitost jednoho podívání. Boje byly slabé což je škoda a jelo to pořád dokola. Tihle upíři nedokázaly přesvědčit.

Lepší už to nebude (1997)

V klidu není to špatná komedie, sice romantika nic moc ale dalo se na známe tváře divat.

Sviňky (2009)

Nic moc chlapče snaha byla ale jednou stačí.

Mstitel bezpráví 3 (2015)

Totálně tahle dvojka zkazila co odstartovala a to je škoda protože první bylo nejlepší start borce, dvojka šla už dolů ale trojka už za moc nestojí chyba a velká škoda.

Air America (1990)

Komedie není špatná ale akce nic moc a celkově se to sice dalo ale jednou určitě stačí.

Satan's Triangle (1975) (TV film)

Tahle plavba smrti není zlá, záchrana akce a celý rozjety příběh na lodi a moři byl prostě málo rozebrán, atmosféra byla slabší herci akorát prostředí v pohodě. Konec v pohodě.

Já, Olga Hepnarová (2016)

Jako že to bylo černobíle mi nevadilo, příběh byl celkem dobře rozjet a konec mohl být lepší ale ta kamera co to mělo do řiti jako být.