Mistři hrůzy (2005) (seriál)

dost dobrý seriál a horor :D .Líbilo se mi dost dílů ale zaujal je jeden s názvem Jenifer-nikdy nekončící smrt. 4/5

Kill Bill 2 (2004)

druhý díl je narozdíl od 1 o dost lepší-je tu víc akce,nových postav a zakončení příběhu z 1.dílu.už očekávám i třetí díl a jsem zvědaví co v něm bude . 4/5

Jsem v kapele (2009) (seriál)

je to sice blbost ale mě se to líbí :)

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Ten boj byl nejlepší z celého filmu, ale nadchly mě i jiné scény.Ale bylo to docela slabé. 4/5

Gulliverovy cesty (2010)

Skělý film se skvělým hercem Jackem Blackem.Hudba k filmu se Henrymu Jackamovi dost povedla.Jack Black je vždy tak dobrý herec protože hraje vždy sám sebe. 4/5

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Byl to dost dobrý film ,ale byli tam i některé písničky,triky a hlášky z prvního dílu..Nové postavy,nové prostředí , bylo to bezva. Oproti třetímu dílu to bylo výborné,ten byl už moc přehnaný.Johnny Depp a Penélope Cruz tomu dodali tu pravou pirátskou atmosféru.Mořské panny -ty byli asi jako jediné nadpřitozené a děsívé a zároveň pěkné bytosti.Stále je nejlepší první díl.Doufám že udělají ještě Piráty z Karibiku 5. 4/5

Noc na Karlštejně (1973)

Výborný český hudební historický film na motiv života Karla4 a jeho ženy. 4/5

Godzilla (1998)

Nemyslím si že by to byl horor ale bylo to spíš akční sci-fi.Jean Reno spíš hraje v komediich jako Drž hubu atd....ale tady jsem ho nečekal. Výborný film 4/5

Interview s upírem (1994)

je to dost dobrý fantasy horor s upírama.Film plný hvězd:Tom Cruise,Brad Pitt a Antonio Banderas a další.... 4/5

Zlověstné ticho (2007)

James Wan zase předvedl že umí udělat dobrý horor.U tohoto hororu jsem se bál jenom trošku ale né těch loutek ale jedné scény s tou babkou jak vylezla z té rakve a šla po tom klukovi.good horor 4/5