Generál Patton (1970)

Podařený životopisný film, který ukazuje generála Pattona jako živou bytost. Ne jako všechny ty dnešní filmy, které jsou na jedno brdo.

Rychlý Stripes (2005)

Klasický rodinný film se zvířátky, taková rutinní práce. Máme tu roztomilé děcko, které všemu pomůže, zvířátko se snem a zbylé osazenstvo farmy, které rádo pomůže. Je to prostě takový průměr. Jenže teď si k tomu připočtěte, že já to viděl v 10hodinovém autobusu z Nikaragui do Kostariky, ve španělštině s anglickými titulky, s rumem a kolou a několik kámoši. To je pak teprve pořádná zábava.

Repo Men (2010)

Snůška klišé a nelogičností s rádoby cool záběry a hudbou trochu zlepšuje jedna akční scéna v podzemí. Nic víc.

Souboj Titánů (2010)

Jako popcornová zábava je to lehký podprůměr. Ruku v ruce se sterilním, pro celou rodinu, napsaném scénáři jde absolutní netalentovanost a bez špetky jakéhokoliv ozvláštnění režírování Louisem Leterrierem. Vyjma závěrečných trikových scén v boji proti Krakenovi, které spolkli většinu z rozpočtu, jsou triky podprůměrné. Nelze ale opominout dnes klasiku původní Souboj Titánů, který oproti tomuto nesmyslnému remaku měl své kouzlo a potěší i dnes.

Vrahouni (2010)

Kde začít kritizovat?! Hm. Ashton Kutcher tu hraje roztomilého diblíka od vedle, jenže scénář mu napsal životem ostříleného mazáka, který rozdává rady na počkání. Katherine Heigl tu zapadá do své role cholerické a nezajímavé "úřednice", kterou jsme viděli v tolika jejích filmech, že to začíná už splývat. Děj...to není ani děj, to je slátanina. Nezajímavý film naprosto ničím. Film, který by měl být zapomenut.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

První 4 série byli prostě nejlepší. Zbylé si ponechali kvalitu, ale nové vtipy už se objevují jen poskrovnu a tak je nahrazují takové, u kterých víte pointu ještě dřív než to dokončí. Hlavní postavy jsou dobře obsazené a potěší i to, že se v podstatě nikam nevyvíjí (až na Charlieho a jeho snoubenku !!!!) a i po dějové lince je to spíš od dílu k dílu než nějaká ucelená koncepce. 70%

Muž ve stínu (2010)

Výborná atmosféra se skvělými herci (i Kim "Sex ve městě" Cattrall) dávají zapomenout na trošku fádní scénář. 70%

Machři (2010)

Tak až na pár fórů, které ještě k tomu obstaral Rob Schneider, je to horší z filmotéky Adama Sandlera. Poselství o rozmazlených fraccích mě víceméně žralo. P.S. Nádherná Salma Hayek.

...a spravedlnost pro všechny (1979)

Co si budeme nalhávat, justiční systém a ty osoby, které se kolem toho motají, no to je prostě svinstvo a prolhanost. A pokud se někdo snaží tento kolos změnit, tak ho to jen sešrotuje.

Bídníci (1998)

Hodně okleštěný příběh Jean Valjeana, ale herecké představení Liam Neesona a Geoffreye Rushe si nikdy nenechám ujít. Nádherný film.