• Thriller

Chata v horách (2012)

Škoda, že mi mé zřejmě delší vedení nedovolilo správně vyhodnotit občasné pomrkávání do kamery a strávil jsem tak víc než půlku filmu bádáním nad jádrem pudla. V momentě kdy jsem pochopil pravidla, tedy spíš pokus o jejich zesměšnění a zboření jsem byl už bohužel docela otráven, ale přesto jsem si dokázal užít aspoň brutálně masakrální, výborně nasnímaný závěr. Vědět, do čeho jdu, hodnotil bych možná výš, ale přece jen je to na parodii málo vtipné a za takovými borci jako Tucker a Dále pokulhává strašidelná chatka o 2 hvězdy.

Cherrybomb (2009)

Cherrybomb je především drama o problémech dnešních teenagerů-láska,kamarádství,sex,vztahy s rodiči a drogy jsou "jen" jedním z nich...není to "drogová jízda" a je to tak dobře.

Insidious 2 (2013)

Doufám, že chapter three udrží tempo a bude ještě strašidelnější, protože v ní bude víc černočerné nebo dokonce i černohnědé temné tmy. Prostě té, ze které divákům v kině povolí svěrače než stačí říct fň.

Jak vycvičit draka (2010)

Krásný pohádkový příběh plný draků a "siláckých" vikingů mě pohltil víc než jsem čekal..jak svojí propracovaností,tak i vizuální stránkou,přestože jsem viděl jen 2D verzi(Bluray).Dreamworks opět dokázali,že má Pixar konkurenci...

Já, padouch (2010)

Další z řady animáků,který ale bohužel působí dost infantilně a docela mi chybí více toho dvojsmyslného humoru, na který jsem zvyklý z animáků Pixaru. Díky tomu bude Despicable Me větší zábavou pro děti,nebo ty kteří jsou správně romanticky naladěni - příběh padoucha,který postupně přehodnocuje své priority, aby nakonec místo spáchání největšího světového zločinu,vytvořil láskyplné zázemí pro tři adoptované holčičky(že by kompenzace vlastního dětství?)se totiž povedl. Jěště bych ocenil příjmenou hudbu a správně padouchovsky-skřehotavý dabing Steva Carella.

Jeepers Creepers (2001)

Nejdrsnější filmová "kára",skvelě budovaná atmosféra,vychytané monstrum i způsob, jakým si vybírá oběti...

Jen blbni! (2006) (pořad)

Za samotného Izera a scénky by to bylo 5,zbytek to bohužel schazuje..hlavně Freund mi přišel dost trapnej

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Máme rok dva třináct. Jeníček je cool, jde s dobou a píchá si marihuanu. Teda pardón, vlastně jen inzulín, kvůli ratingu. Mařenka má přímo pohádkovou rychlopalnou, automatickou, nejspíš GPSkou naváděnou kuši a hodná čarodějnice střílí z rotačáku. No co, pokrok nezastavíš. Ale v něčem přece jen zajetá pravidla platí. Zlou ježibabu je potřeba upéct! pěkně postaru, naprudko, na 250°C, až bude mít kůrku. Jinak se jí nezbavíte. Baba si ale překvapivě vysloužila sympatie. Hraje jí totiž moje oblíbená, vysoce nadstandardní MILFka Famke. Smolík, že kromě pár bradavic a kuřího oka toho z ní moc neuvidíte. No a když si počkáte až to bude na Nově, tak ani neuslyšíte..bude jí totiž dabovat Dejdar! cože? řikám Dejdarrr!!! (prostě si představte ozvěnu)

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Dávám 4*.Dvě za samotný film(pár dobrých hlášek,ale upřímně-víc si nezaslouží) Jednu za Megan,která je neskutečně sexy(i sežrat bych se nechal:)) a role jí dokonale padne.A tu čtvrtou za lesbickou scénu(zkrátka na tom ujíždím).A hodnocení 52% mi přijde až přehnaně nízké

Jezero smrti (2008)

Co vám nahání větší strach?Nějaký dvoumetrový,zmutovaný horník se sekerou,nabo parta znuděných pubertáků z násilnické rodiny pod vedením diktátorského psychouše s řezákama na papír?Věřím,že pokud to byl horník,po shlédnutí Eden Lake názor přehodnotíte..nemluvě o tom,která z variant má přeci jen blíž k realitě...