Na vlásku (2010)

Řekněme, že to byl animák, u kterého jsem chvílemi přestala dělat jakoukoli činnost a jen zírala. Velice dobré. Maximus je můj favorit! :)

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Pusťte Donnu k maturitě! Byl to první seriál tohoto druhu, prostě jsem to musela vidět.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Velice mi tam chybělo ve finále (podle knihy), jak Harry a Voldemort kolem sebe krouží s Harry získává morální převahu a opovažuje se nazývat Voldemorta Tomem Raddlem. Klidně to mohlo být tříhodinové, kdyby to nebylo tak rychlé a zmatené. Chci to vidět ještě několikrát, ale už ne s dabingem a ne ve 3D. Jo a Vojta Kotek asi dospěl, to bylo to první, čeho jsem si všimla u prvního záběru v Lasturové vile. A ke hvězdám. Jednu za Alana Rickmana, jednu za scénu, ve které McGonagallová opevňuje hrad, scénu v Komnatě nejvyšší potřeby a v bance.

Vše pro dobro světa a Nošovic (2010)

Hlavně zůstat v davu a nemyslet na budoucnost na naší země. Tohle si řekla drtivá většina lidí z Nošovic a zbytek byl ke stejnému názoru přinucen. Nejhorší pro mně byla snad informace, kolik lidí v Hyundai z Nošovic pracuje a taky záběr ze školení nových pracovníků. Hnus velebnosti. Zelí vivat! Zelnačku miluju ze všech českých jídel nejvíc!

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Pár hodně dobrý gagů, ale všechny v traileru. Hot Fuzz byl lepší a víc britský film. Doporučuji Paula k relaxu a pivku s kamarády, párkrát se zasmějete a budete z toho mít dobrej pocit, kterej chvíli zůstane. Dobré titulky od Františka Fuxy. 3,5 hvězdičky.

Lidice (2011)

Nemám, co dodat. Jděte na to.

P.S. Miluji Tě (2007)

Filmy, kde tuším předem, jak se děj bude vyvíjet a přitom jsou docela dobré, ode mne dostávají 2-3 hvězdičky. Ale když se podíváte na moje hodnocení, musí Vám dojít, že v P.S., I love you se nedá očekávat nic dopředu. Je to krásné, romantické, vtipné a inteligentní. Díky za scenérie Irska a za hudbu (!). Dám si to někdy znovu.

Panna a netvor (1978)

Dokonalá pohádka, krásná i romantická. Ale pro děti to moc není. Netvora jsem se bála jako malá..

Veronika, prostě Nika (1980) (TV film)

Kvůli tomuhle filmu jsem se musela učit mít zas ráda Karla Augustu. Výchovný film..