Gattaca (1997)

Budoucnost, která by mohla nastat a kterou jedinou z nabízených bych si snad mohla přát. Krásné, komorní, výborné herecké výkony. Kdo něco moc chce, dokáže to.

Škola princů (2010) (TV film)

Vulgární, nudná pohádka. Herečka, co hrála princeznu, by se měla naučit mluvit. Nebo to slyším jen já? Matouš Ruml mně mile překvapil a přála bych víc prostoru a jinou roli Jiřímu Maryškovi. Přijeďte se na něj podívat do ústeckého Činoheráku.

Zrození Planety opic (2011)

Jedno "Ne" Vám vezme natolik dech, že musíte dát 5 hvězd. Jediné, co mi z toho čouhá ven, je James Franco. Podle mně neumí hrát.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Podle mně jeto nejlepší seriál, co se v současné době točí (2011).

Kořeny (1977) (seriál)

Jako malá jsem u něj trávila večery s rodinou, v puse rovnátka, co mi násilím rovnaly přední zuby. A pak usekli nohu Kuntovi a mně napadlo, jestli ho to bolí jako moje zuby... No dítě. Krásný film, báječně natočený, plný emocí, nemohla jsem se odtrhnout. Ale proč už ho nikdy od 90. let žádná televize nevysílala?

Muži v naději (2011)

Ať třeba kohokoli naštvu, ale bavila jsem se u toho víc než u Žen v pokušení. Takže buď to byl tak dobrý film nebo já mám tak podobný život.

Bubliňák (2001)

Hezké, mile ulítlé a konec předvídatelný.

Princ a pruďas (2011)

Promiňte, ale ten film je strašný. Nemohla jsem ho ani dokoukat. Snaží se být vtipný, vulgární nebo to je parodie? Už z traileru jsem si říkala, to stáhnu, na to do kina nepůjdu. Ještěže jsem to udělala... Musí se nechat, že jsem si ani nepočkala na scénu s prdelkou Natalie Portman, jak to bylo strašný. Ale na youtube to je :)