• Krátkometrážní

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Tohle už je jen pokus Novy zjistit co si ještě může dovolit. Tohle je naprosto nekoukatelné, otřesné a na nic. A bohužel je to jen jeden seriál z mnoha co teď dávají v TV - a stojí to za nic.

Baby Máma (2008)

Měním hodnocení - zvyšuji. Opravdu povedení snímek. Topem pro mě jsou scény, kdy Amy a Tina zpívají 'Girls they just wanna have fun' a Tinin povedený 'vogueing'.

Terapie láskou (2012)

Tak musím uznat, že zasloužený oscar pro Jennifer Lawrence. Nádherná podívaná a perfektní zvedačka - kam se na takovou zvedačku hrabe Hříšný tanec. Ale vážně, skvělá podívaná. Opravdu krásná podívaná a dvojice Lawrence + Cooper se doufám někdy v budoucnu znovu zrealizuje. Nádherné.

Skyfall (2012)

Budu troufalí napíšu, že se jedná zatím o nejlepší 'Bondovku' co jsem viděl. Skvělý scénář, skvělé scény/efekty a výsledkem je naprosto perfektní akční film.

Mocný vládce Oz (2013)

James Franco jako cirkusový kouzelník působí a hlavně hraje opravdu hrozně. Ovšem v zemi Oz jako by se to pomalu a zvolna měnilo. Finále se mi opravdu líbilo a na základě jeho dávám 4*.

Narušení (1999)

Fantastický snímek. Upoutal mou pozornost od začátku a nepustil mě až do závěrečných titulků. Winona Ryder byla sympatická a překvapující stejně jako Brittany Murphy (pro kterou mám a budu mít vždy slabost) a pak je tu samozřejmě Angelina Jolie. Angelina Jolie odtáhla celý film - zajímalo by mě, jaké by to bylo, kdyby byla ona ta hlavní role - ale pravdou je, že Angelinina role jí jakoby na tělo napsaná byla. Pohodová, na nic si nehrající a radost co z ní vycházela. Perfektní film co víc dodat.

Ve znamení raka (2010) (seriál)

Ze začátku se mi do seriálu moc nechtělo, stačilo však shlédnout dva díly a byl jsem pohlcen. Opravdu skvělí seriál. Díky této roli jsem Laura Linney poznal jako fajn pohodovou ženskou.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Popravdě mě to překvapilo. Není to nic extra, ale rozhodně je to silnější průměr. Začátek je dle mého trochu přehnaný, a konec poměrně slabí ale ono to vlastně jako celek tak nějak funguje. I když bych si uměl lépe představit celé zakončení této série.

Černobílý svět (2011)

Viděno aspoň pětkrát a stále koukám s úsměvem a natěšením. Ten film jsem si, stejně jako knihu zamiloval. Krásná podívaná - kniha tedy obsahuje spoustu částí, které buď ve filmu úplně chybí a nebo jsou upravené. Každopádně velká spokojenost. Sympatičtí herci, zajímaví, smutný a místy vtipný děj - co víc si přát?