The Problem with Apu (2017)

Posoudit skutečnou kvalitu dokumentu je nejednoznačné, protože negativní ohlasy jsou vesměs od anti-woke diváctva, které vyjadřuje své ideologické postoje, než hodnocení dokumentu, a kritika je naopak pozitivní (77 % na Metacritic a 90 % Rotten Tomatoes).

Projekt 1619: Historie otroctví (2023) (seriál)

"Reframing the country's history by placing the consequences of slavery and the contributions of Black Americans at the very center of national narrative; the legacy of slavery shapes different aspects of contemporary American life." Rotten Toamtoes: 92%, čsfd?... :D

Lepší než my (2018) (seriál)

lioncel: "Docela příjemné podívaní .. 16 dílů a přitom žádný afroameričan, ani afroevropan .. dokonce ani homosexuál, ani lesbička ... Udiveně jsem na to zíral s otevřenou pusou, přece jen .. ... " :D JJ, starý dobrý svět, kdy lidé byli býlí, muži, heterosexuálové, cisgendner (divím se, že autor/ka komentáře na to zapomněl/a, bohatí.. no prostě svět podle Ruska <3 #lepšínežmy

Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál)

Člověk by rád věděl, zda to je zajímavý seriál, nebo ne, ale jelikož spousta lidí, co to hodnotí, má nějaké problémy se svou křehkou mužskou identitou, tak je to spíš taková projekce, než recenze :o https://www.thepinknews.com/2022/12/24/homophobic-men-insecure-science

Utéct (2021)

Dadel: „Animovaný dokument o homosexuálním uprchlíkovi z Afghánistánu. To, že je to animované, je zcela samoúčelné a filmu to nepřidává nic navíc. To, že je to homosexuál, taky není vůbec důležité a film by stejně dobře fungoval i s heterosexuálem. Z filmu zkrátka čiší křečovitá snaha tvůrců co nejvíce zaujmout na cenách a festivalech, i za cenu toho, že veřejnost se bude filmu vysmívat (jejich volba).“ Animovaný film je samoúčelný? Tak je to animovaný film. Ty bývají… animované. To, že je „homosexuál“ (myšleno asi gay), není vůbec důležité a mohl by to být klidně heterosexuál? No vždyť, to je ta pointa. Gayové jsou taky lidi :D Napsal by to autor opačně? „To, že je to heterosexuál, taky není vůbec důležité a film by stejně dobře fungoval i s gayem.“ Tak ne všichni lidi jsou heteronormativní. A ano, veřejnost se vysmívá 83 % na čsfd.

Azumi (2003)

Kill Bill.

Přebíhání (2021)

Těžko omlouvat 29 % na čsfd špatnou kvalitou snímku, pokdu na Roten Toamtoes má 89 respektive 90 % :)

Bridgertonovi (2020) (seriál)

Nevím, proč si lidé nadají rovnou jako svůj nick „Nejsem rasista, ale…“ :D Ale asi jseš ;)

Spirála (2019)

čsfd v plné kráse :) člověk by rád věděl, jaký ten film je, a místo toho čte jen ventilaci homofobie zdejších uživatelů, kteří mají dost prostoru na Facebooku a musí překážet tedy :/