Chicago (2002)

Opravdu excelentní výkon všech zúčastněných! Skvělá hudba, tanec, scénář...prostě nezapomenutelná podívaná. Nejkrásnější je píseň "z věznice"

28 dní poté (2002)

postery, upoutávky, námět poukazovali na velice zajímavý film a přitáhli mě do kina. Začátek také zajímavý byl, dokonce jsem se i párkrát pořádně lekla, ale zdá se mi, že si z nás nakonec udělali pořádnou srandu....dobrý obrázek toho, jak to nikdy nemůže vypadat

Nebezpečná známost (2002)

Na tenhle film jsem šla jen proto, abych se zabavila. Bohužel film nesplnil účel a já mohla klidně zůstat doma u televize

Kruh (2002)

Gore Verbinski si dal hodně záležet a Kruh je vážně jeden z nejlepších hororů posledních let. Je to hodně promyšlené dílo se skvělými triky. Když jsem si asi dva měsíce před premierou Kruhu u nás stahovala z netu upoutávku, která neukáže nic jiného než samotnou pásku "smrti",už tehdy jsem si řekla, že ten film musim vidět...

Dnes neumírej (2002) odpad!

Nemůžu si pomoct, ale tahle bondovka se mi vážně vůbec nelíbila. Nevim na co si Pierce hraje, ale ani Halle mi nepřišla jako "oscarová" herečka a její role byla skoro až zbytečná

Telefonní budka (2002)

Zdánlivě jednoduchý námět, ale mě to bavilo od začátku až do konce. Farrell, ač ho nemám moc v lásce, předvedl pastvu pro (dívčí) oči.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Nejenže jsem na to doslova čuměla s bradou až na zem, ale nesmírně dlouhá, (ne)chutná scéna se sekačkou na zombíky mě natolik omráčila, že jsem si o musela pustit znova!

Banditi (2001)

Báječný Bruce Willis, báječný Billy Bob Thornton, průměrná Cate Blanchett! Chválim skvělej námět

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Jackson je Jackson! Nejdřív jsem na to koukala s vypláznutym jazykem a říkala si: cože!? cože!? Když jsme si pak pustila Braindead...je to fakt sousto!

Anatomie (2000)

tenhle film přitahuje diváky svým názvem, Frankou Potente a trochu strašidelnou větou vaše smrt je jen začátkem...avšak ničím zvláštním mě nepřekvapil, čekala jsem víc