Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
/ 1 bod
Plechac
Student VŠ
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
Knight Rider
(1982)
Želvy Ninja
(1987)
Battlestar Galactica
(2004)
Jistě, pane ministře
(1980)
Jistě, pane premiére
(1986)
Beverly Hills 90210
(1990)
Po právu
(2006)
Na zdraví
(1982)
Terminátor: Příběh Sáry Connorové
(2008)
Profesionálové
(1977)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
Verner