The Doors (1991)

Životopisný film, který je i zábavný a vtahuje diváka do Morrisonova života.

Motýli v břiše (2010) (TV film)

Pro mě osobně zajímavý, i když letmý, pohled do života studentů odborné školy. I takoví jsou totiž naši spoluobčané. A není jich tu málo, což si občas odmítám přiznat. Pod ten film bych bejt autorem asi nepodepsala... Jinak tu menší, černovlasou bych posadila před Jednotu s šátkem na hlavě a zapínací zástěrou, krásně by tam zapadla.

Líbáš jako Bůh (2009)

Bavila jsem se, nevadily mi variace na hlášky z režisérčiných dřívějších filmů. Výtku bych měla snad jen k tomu konci... to byla těžká utopie :-)

Černá labuť (2010)

krásný baletní scény, perfektní atmosféra a děj stupňovanej jako chůze po schodech a ještě tam bylo něco,co nedokážu uplně popsat, ale dělá to ten film výjimečnym

Odtud až na věčnost (1953)

film se mi celkem líbil, od začátku se pěkně rozjížděl, postavy byly zajímavé, akorát ten konec jsem nepochopila.....to měla bejt oslava toho správnýho americkýho vojáka?

Přežít svůj život (2010)

Originální, zajímavý a inspirativní. Švakmajer mě zase nezklamal.

O ztracené lásce (2002) (seriál)

neuvěřitelně dlouhý - až na hranici týrání , nudný, a chvílema i totálně divný ( ten "kočičí tanec"???), charaktery některech postav nijaký, a nadruhou stranu občas zajímavý a originální

Tak dlouho tě miluji (2008)

celkově film hodnotím ***, ale za výkon Kristin přidávám hvězdičku navíc

Ples příšer (2001)

už dlouho jsem neviděla něco tak zajímavýho

Vesmírní kovbojové (2000)

zklamání od Eastwooda, byla to hrozná kravina, navíc ještě téma v tom desetiletí několikrát využitý