• Thriller

Pot a krev (2013)

Wau .. ja som do toho rozbehnutého vlaku nedokázala naskočiť. Škoda. 0,5*

24 týdnů (2016)

Ťažká téma, skvelé spracovanie. Celé to bolo veľmi prirodzené a autentické. Julia na jednotku. A chémia medzi Juliou a jej hereckým partnerom fungovala výborne. Silná vec.

Romeo, Julie a tma (1959)

Všetko to je o ľuďoch ... keby boli v tom dome všetci ako Pavel, tak by Hanka tými domovými dverami nemusela vyjsť. A ešte o dobe, nebyť nej, tak sa nestretnú a nič z toho sa nemuselo stať. Smutný film. 3,5*

Ibiškové městečko (1986)

Takto to vyzerá, keď hlupáci sú pri moci a slušný človek nemôže ani žiť svoj obyčajný život. Vďaka bohu za ten koniec, lebo na Chu Ju-jin sa to začalo valiť zo všetkých strán. Dĺžka filmu nekonečná, miestami strácal moju pozornosť .. škoda. 3,5*

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Nie zlý nápad, dokonalé svety vo filmoch mám rada ... ale príbeh ma nakoniec až tak nebavil, herecky tiež žiadna sláva. Ako celok celkom nuda. 2,5*

Tenkrát poprvé (2020) (seriál)

Čakala som to ďaleko lepšie, tak ale oddýchla som si a to bolo cieľom.

Blade Runner 2049 (2017)

Nevadila mi dĺžka, ani pomalé tempo. Réžia, kamera a hudba .. všetko skvelé. Príbeh zaujal určite ďaleko viac ako v jednotke, nenudil a veľmi prehľadný bol a herecky tiež super. Ja som veľmi spokojná.

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Všade kopec hmly, väčšinu toho som nevidela. Neustále burácalo more a fučal vietor, väčšinu toho som nerozumela. Spracovanie kvalitné, pôsobí to naozaj autenticky. Herecky veľmi slušné, príbeh ale žiadne terno. 3,5*

WikiLeaks (2013)

Myslím si, že všetko to okolo WikiLeaks je riadne hutná téma a spracovať sa to dalo aj lepšie, pútavejšie, svižnejšie .. počnúc scénarom, končiac réžiou. Tak nabudúce ..

Neviditelný důkaz (2015) (TV film)

Nuž na rovinu .. keby ten strapatý mladík nešiel s partiou do krčmy, tak by nebolo príbehu. Ten bol zaujímavý, spracovanie bolo dobré, ani chvíľu nuda.