Traja chrobáci (1976) (TV film)

Nádherná a přitom tak vzácná groteska, kterou jsem viděl pouze párkrát a vždycky, když ji vidím, koukám na ni s němým úžasem.

Krok za krokem (1991) (seriál)

kolik to mělo dílů? 8564? A v každým je nějaký morální ponaučení? No tomuhle já říkm bezedná studnice scénáristických nápadů. Navíc je to i vtipný, což by taky nemuselo. Jedná se rozhodně o jedničku v žánru.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Takovej průměr, lepší než Cosby, horší, než krok za krokem. Jen ten smích je tam navíc, klidně bych ho tu vynechal. Ale ta baba je šílená...

Pretty Woman (1990)

Zásadní u tohoto filmu je, najít si správný úhel pohledu. Mně se to myslím povedlo po pěti shlédnutí a teď už vím, že je to nesmírně legrační lehká komedie, která si na nějakou realitu jen hraje a spíše ji paroduje. Svině klouzavý...ha, haha.

Hříšný tanec (1987)

I přes svou banalitu má příběh jisté kouzlo a nesmírně přirozené heresćké výkony z něj dělají legendu, jakou film je. Nechť je Patrickovi země lehká.

Ostrov (2005)

Velmi zajímavá a chytlavá vize podnikání budocnosti, velmi dobré obsazení, barevnost a spád děje dělá z tohoto příběhu jednu z nejlepších sci-fi podívaných posledních deseti let.

Gangy New Yorku (2002)

Možná trošku odtažýitá ukázka, na jakých že to základech je opěvovaná amerika vystavěná. I když na mě celý film působil strašně studiově, nakonec ve mě vlastně nějaké myšlenky vyvolal.

Top Gun (1986)

Je to také hloupoučké, slaďoučké, naivňoučké, militantní, nacionalistické, Cruisovité, předvídatelné, zkrátka nic moc.

Ať žijí duchové! (1977)

Pohádka jak se patří s nesmrtelnou melodií a hláškami, které jsou použitelné dodnes.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Nevím, co je na smetánce společnosti, která neví co s penězi a časem, přitažlivého. Ani jsem se nebavil, ani jsem nebyl příjemně vzrušený. Veškeré kouzlo podobných filmů na bodě nula.