Roming (2007)

Je škoda, že naše kinematografie se pouští do takovýchto filmů, které jsou nasáklé akorát vulgárním humorem. Bolek Polívka je rádoby vtipný jen tím jak na první pohled vypadá a když k tomu přidá svůj herecký um, není možné se občas nezsmát a s Mariánem Labudou zde tvoří pěknou dvojci, ale to je tak jediné pozitivum, za které uděluji hevězdičku z milosti, jinak další z mnoha naprosto zbytečných filmů. Dávám 15%

Zákon ulice (2007) odpad!

Steven Seagal...to stačí dopředu k tomu aby jste měli jasno o tom, že tenhle titul nepůjčovat...mimochodem, film jsem viděl a nemám ve zvyku hodnotit jinak než již shlédnuté tituly ( pro zhrzené uživatele, jenž se na mě seběhli jak vosy na med, aby chránili svého oblíbence ).

Doom (2005)

Hry se mají hrát a nic jiného. Dávám 10%

Prokletí domu slunečnic (2007) odpad!

Pomoc, na tyhle filmy se nechat tahat do kina? To je strašidelnější představa než ten nejstrašidelnější horror...No comment. Dávám 0%

Gympl (2007)

Ústřední dvojce Vorel ml. a Mádl je prostě "cool", to sou tahouni celého filmu, Tomáš Vorel jinak přišel s dalším českým filmem, který neohromí ani neurazí, určitě si počkejte na televizi, do roka to budou dávat i v ní...a za rok a půl seženete DVD v Levných knihách za cenu jedné vstupenky ;o). Dávám 50%

Mizerové II (2003)

Bez komentáře...Michaele, hlídej si a opatruj si svoje Transformery a především Ostrov, to sou totiž jediné dva filmy, které mám od tebe upřímě rád. Dávám 15%

Mizerové (1995)

Nehorázná kokotina s překvapivě průměrnou akcí, naprosto otravnými, rádoby vtipnými dialogy a ústřední dvojce Smith a Lawrence, prostě nuda...dvě hvězdy za ústřední píseň, tu si rád poslechnu kdykoliv. Dávám 30%

Next (2007) odpad!

Cage? :oD...co to, kdo to?...takej chlápek s příčeskem jak beton co se snaží, teda on se anii nesnaží...hrát...vykopejte z toho filmu všechny herce, předělejte scénář, vyměňte trikaře a hlavně režiséra a pak s tim přijďte znova...třeba nějakou hvězdu přihodim...protože potenciál to mělo...Dávám 0%