Poznáš, až to přijde? (2010)

Smutná Brooksova kasovní i kvalitativní prohra,která odzvonila definitivní umíráček star-power systému.Protože dát sto milionů dolarů do nepovedené komedie a pak sledovat její totální vyhoření v kinech není pro producenty nic příjemného a myslím,že si příště dají větší pozor,do čeho že to ty prachy vlastně cpou.

Detektivové z Hollywoodu (2003)

Ani dva dobří herci v hlavních rolích nic moc nezmůžou,když mají špatný scénář a za kamerou je vede rutinér. Detektivové z Hollywoodu jsou toho perfektně nudným a zapomenutelným dokladem.

Lucky Luke (1991)

Možná ne ten nejhodnotnější z westernů (ani vzdáleně),ovšem mezi ty nejzábavnější se tahle hillovina řadí nadevší pochybnost.Viděno nejednou.

Resident Evil: Odveta (2012) odpad!

Stále tomu nějak nemůžu uvěřit.Že to nebude film roku mi bylo jasné,že to asi bude blbé,to jsem taky čekal.Ale že to bude ještě větší utrpení než Afterlife?To jsem za možné nepokládal.Ten film vypadá strašně,tomu se už nedá ani říkat videoherní estetika,to je prostě digitální blivajz odehrávající se zhruba v pěti umělých prostředích,celé zpomaleně,do toho duní příšerná hudba a člověku je do pláče z toho,jak se ze slušné béčkové zábavy stala série,která je pro mě osobně tím nejlepším příkladem současného filmového zla.Čtvrtý Underworld mě nebavil,přitom byl několikanásobně lepším filmem než je tohle.Odstavit Andersona! A celou sérii radši s ním.

Slavíci v kleci (2004)

Nemůžu si stěžovat,možná to je trochu prvoplánový doják,ale krásný.Krásně natočený,krásně působivý a ve finále fungující přesně tak,jak má.Takových filmů není nikdy dost.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Ještě lepší než jednička,nejen o Chucka a JCVD.West byl sice po Con Air jen rutinérem,ovšem na tohle představení si jej Sly pohlídal a tak se před námi zjevuje nejlepší poctivá akce posledních let,která je navíc dokonale uvědomělým žánrovým snímkem poučeným ze svých chyb a dělajícím z nich přednosti.Těch pět hvězd je nakonec spíš o pocitu,přeci jen to je stále "jen" stoprocentně odvedený hloupý akční film.Ale přesně takhle to má být,takže plná palba už tentokrát nevyhnutelná.

Než se staneš superstar (2002)

Asi nejzajímavěji natočená zbytečnost ever.Jedna věc je,že je to hloupě napsaná a naprosto zaměnitelna tuctovka,druhá že si i s tímhle Proyas dokázal skvěle pohrát a vytáhnout film lehce nad průměr.Výsledek ani ryba ani rak,ale určitě ne průšvih.

Dvojitý zásah (1991)

Prostě vandammovský devadesátkový akčňák,rozhodně jeden z těch lepších.Nemám důvod to nějak hanět,protože jsem se u toho kdysi bavil velmi slušně.

Nadějný rok (2011)

Několik vynikajících komiků vytvoří takhle nudný film?Značné zklamání...