Jason Bourne (2016)

Poctivý Bourne tak jako ho známe špionáž skrývaní se a útěk před různými agenty a pak akce která je špičková jak už jsme zvyklí. Aktuální téma děje možná špionáž nás všech podle CIA. Všechno tu krásně zapadalo člověk neměl moc času na oddych. Jestli bude další díl jdu okamžitě do toho.

Kickboxer: Vengeance (2016)

Na původní klasiku to nemá ale jako remake je to důstojné. Van Damme na to pořád má to je vidět z každého jeho fajtu a jako mentor patří mezi to nejvíc zajímavé co šlo. Tong Po je řízek a sundat ho dá celkem práci. Pak potěší menší camea a jednotlivé bitvy jsou na slušné úrovni nadprůměr určitě.

Želvy Ninja 2 (2016)

Infantilni humor bohužel zůstal a želvy jsou 90 procent filmu neskutečně otravné. Přibyli tu nové postavy které to sice oživili ale pořád to působí jako stejný vyplach jako jednička.Jen prachy tu jsou mnohem více vidět.

Ve jménu krve (2016)

Potenciál tu byl obrovský ale zůstal né tak úplně využít.Mel Gibson tu je skvělý a jako bývalý člen motorkarskeho gangu mu všechno uverite. Co naopak je mírné zklamání je akce které je v celém filmu tak 30 % zbytek je spíš psychologický.

V zajetí démonů 2 (2016)

Od jedničky tu nebyl lepší horor který by vytvořil tak děsivou atmosféru. James Wan to opět zvládl ještě vygradoval a překonal jedničku a že jde o skutečnou událost o to lepší.Naprostá perla.

Živý terč 2 (2016)

Jednička s Van Dammem u mě má status čím starší tím lepší.Dvojka jí chtěla okopirovat dala tu Adkinse kterého mám rád ale totálně si vzala zbytek logiky co šel. Akce málo a divná prostě slabota.

Správní chlapi (2016)

Na to co jsem čekal a co to mělo být jsem byl zklamán mírně Fajn dvojka celkem fajn ale příběh klišé až na kost.Prostě víc dát nemůžu ale fajn zachycena osmdesátá léta plus vizual dobrý.

Sebevražedný oddíl (2016)

Rko tu bohužel napálit nešlo bylo to až moc nákladné finančně. Jinak skvěle obsazení včele s Willem a Margot plus další co jsou členy týmu jsou skvělí i Jamie Courtney není tak prkenny jak vždy.Příběh zajímavě zasazen a zaporak nebo spíš zaporaci dobří a trochu jinni. Jared Leto jako Joker podle mě po Heathovi nejlepší. Pokud bude extended verze budu jen rád. Cameo batmana a Affleck nakonec zajimave uděláno a plní přesně to že Justice League přichází.

Stranger Things (2016) (seriál)

Tak prvně excelentní výkony mladých herců tady je velký příslib do budoucna. I když není vyloženě serial Rko tak i přesto je tu drama které by se dalo krájet. Netflix jede vynikající a trochu nečekaný úspěch ale o to lepší.Samozřejmě druhá řada bude viz konec.

Lovec: Zimní válka (2016)

Nevím jestli to bylo lepší než jednička určitě je tu horší příběh a mnohem méně akce. Zaporacka není tak zlá jak by měla a když už přijde její sestra z jedničky tak už je pozdě. Jediné co tam funguje je dvojice hrdinů tím to klape dobře. Chybí mi prostě nějaká věc která by mě usadila na prdel. Ale i tak je to zábavné.