Táta je doma (2015)

Dost to šlapalo, Ferrell si s Wahlbergem sedli jak už jsme viděli jednou v Benga v záloze. Forky pobaví a pár je tam vyloženě luxusních s tím není naprosto problém. Já jsem byl naprosto spokojený a neměl jsem nejmenší problem si film skvěle užít.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Vůbec nechápu smysl půlení poslední knihy na dva díly kromě financí. Po nevýrazné první části tu přišla dvojka, která je nepatrně více akční, ale nebýt akce v kanalizaci tak toho kromě chození hrdinů městem totálně nic nenabídne. Pro mě jsou poslední dva díly nejslabší z celé série.

Ip Man 3 (2015)

Tak Donnie to slušně tuto trilogii ukončil. Souboje a choreografie snese ty největší měřítka naprosto špičkové.Krátký souboj s Mikem Tysonem parádní a závěr luxusní.Film má i smutek ohledně jeho ženy.

Spotlight (2015)

Naprosto úžasný film, který si bere to nejlepší ze skutečnosti i když je hodně ztracená a nechutná.Vynikající obsazení které film posouvá ještě dale a i když drama moc nemusím tak tohle byla špička. Oskar naprosto zasloužený.

Milenci těch druhých (2015)

Šablona je klasická od začátku víte, že spolu hlavní hrdinové skončí, ale cesta bude trochu trvat. Velice sympatická dvojice hlavně Alison Brie je skvělá a jejich rozhovory k popukání. Na 4 hvězdičky to nebude, ale blíží se to k tomu.

V srdci moře (2015)

Výprava, která vychází z jednoho nejlepších románu podle skutečnosti. Skvělé herecké obsazení a příběh se drží knihy velice dobře. Moby Dick je hodně zákeřný a je noční můrou pro námořníky, kteří přežijí nepředstavitelné věci sice ne všichni, ale většina. Hodně příjemné překvapeni povinnost vidět kdo četl knihu moc se od ní neodchyluje.

Mariňák 3: V obležení (2016) (TV film)

Béčko, kde nemůže být o nějakých hereckých výkonech ani řeč. Známy je tu jen Adkins zbytek jsou naprosté prkna. V podstatě od 40 minuty je pořád nějaká akce samé stříleni a tak tohle balancuje všechno kolem. Jen o fous průměr, ale koukatelný.

Viktor Frankenstein (2015)

Tak nějak nemastné neslané mnohokrát opakované tema o stvoření monstra,které nevi jestli chce byt hororem a nebo odpocinkovou akci.Není bohužel ani jedno.Radcliffe pro mě bude navždy Harry Potter na tom se nic nezmění. Vcelku slušný dojem to zanechalo ale za hodku si člověk ani nevzpomene.

Byla to divoká noc (2015)

Seth Rogen je tak nějak záruka humoru zbytek jeho kumpánu nejsou špatní, ale nejsou to vyloženě komediální herci což je vidět, ale menší cameo James Franco to vynahradí a jeho whatsapp show s vyhuleným Rogenem je hardcore. I další vtipy obstarají vesměs oni.

Deadpool (2016)

Tohle nejde snad nemilovat ukecaná postava bývalého vojáka chrlící spoustu hlášek a humor který je je dost brutální . Co se týče akce tak tady se nehraje rozhodně v rukavičkách spoustu krve, ustřelených končetin. Nemám sebemenší výtky pro to jaká je akce a jsem jen rád že se nedrží při zemi. Jsou tu i mutanti, kteří děj hezky posunou a okoření je tu čas i na trošku romantiky. Ryan Reynolds si tuhle roli opravdu piplal a je v ní naprosto skvělý. Rozpočet kolem 60 milionu dolarů neskutečné za kolik to natočili.