Jana Eyrová (2011)

Knížku mám moc ráda, film mě potěšil, konečně věrohodné "ošklivé obsazení" n nějací hezounci a přesně jak to bylo v knížce, dobre herecké výkony, nemužu si stěžovat.

Česko Slovensko má talent 2 (2011) (pořad) odpad!

Stejně jako kometář u první části.. Proč tak brzo potom?? Ztrácí to sledovanost, kvalitu a hlavně smysl!

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Oproti primě jasná srač*a. :)

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Poprvé to ušlo, ale proč sakra to musí opakovat tak strašně brzo za sebou? Ztrácí to smysl, sledovanost a kvalitu..

Transformers 3 (2011)

Na ten film sem koukala měsíc, měsíc cca 4x týdně sem si film pustila a pravidelně měsíc u něj den co den usínala.. Až sem se přemohla a přehoupla se přes první polovinu filmu. A co mě čekalo? Díkybohu!! Od druhé půlky mužu krásně srovnávat s jedničkou, nechyběli me oblíbené "srdceryvné" scény, hromadné střílečky, ničení všeho okolo a romantika na konec, jen škoda toho začátku.. A škoda Megan, protože tahle kachna se zobákem jí fakt nesahá ani po kotníky..

Transformers (2007)

Americká blbost s užasnýma efektama, roztomilým žlutým autíčkorobotem, sexy Megan a looserem Shiou.. jasných 5* :))))

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) odpad!

Tohle? Uplně zbytečná krvavá vyvražďovačka, která mě po mnou velmi oblíbené jedničce opravu hodně zklamala.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Já vím že si to 5* nezaslouží, ale když já mám predátora tak strašně ráda a to když se spojí s člověkem.. Ach! Každý má nějakou slabost!

96 hodin (2008)

Naprosto krasně zahraný film, bez zbytečných a nudných scen s dobrým obsazením a více méně dobrým koncem, tak to mám ráda.