Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Fakt nechapu, proc to neni v cervenejch. Tak jako historickej Epoch to neni, to ne, ale jinak... Vubec to neni pritrouble a celkem to dava smysl i pro nekoho, kdo nikdy nevidel/nehral nic s Pokemonama. Celkem vtipny, ale o dost vic na urovni, nez vetsina soucanejch "radoby vtipnejch gaggu".

Rambo: Poslední krev (2019)

Proste Rambo. Nic vic, nic min. Kediny, co mi tady prijde trapny, jsou komentare vsech tady radoby originalnich vtipnych idiotu, co se snazi napodobit komentare od Verbala. Bohuzel na to hosanci nemate. Tak se na to radsi vykaslejte a neztrapnujte se. Chovat se jak hovado a psat stupidity.. na to je potreba trochu vic, abys na konci nevypadal jak idiot. Bohuzel jsem to do ted u nikoho jineho, nez u Verbala nemohl zaznamenat.

Terminátor: Temný osud (2019)

Nebylo to vubec spatne. Nejak nejsem vetsinou odvarenej z radoby vtipnych hlasek a steku z minulosti, aby se jakoze ti zariti fanousci mohli ukajet pocitem "ze si vsimli uuh". Ale tady to sedelo. I hlasky meli uroven. Celkem pekne to dosypalo a ty dve hodiny utekli bez toho abych u toho musel usinat.

Bohemian Rhapsody (2018)

K tomu nemam slova. Po dlouhe dobe neco, co me opravdu dostalo. Neubrecene, neumele, ale pritom absolutne emotivni narez!

Avengers: Endgame (2019)

Tak jako slo to no. Ke konci jsem zase trochu usinal. Nevim jestli je to velkem, nebo to proste nejak ztraci grady. Pokud o emoce tam byl, ne ze ne. Holt ale jen pokus. I tak to ale dam za 3* (a ne mene) protoze prece jen nejde o psychologicke vypravne drama, ale o Marwelovinu. Prachy tam jsou videt a obcas jsem se i zasmal (myslim). Budiz, uplna ztrata casu to nebyla.

Blade Runner (1982)

Zkusil jsem to. Fakt ze jo. 2x! Ale to proste neslo. Druhy pokus jsem vicemene prospal a nedokoukal. Zaplat pan Buh, ze tak.- jinak by mi ta hudba asi urvala usi a o obrazu ani nemluvim (tedy o deji ze). Nikdy vic. 1 Hvezdu za to, ze alespon nekdo zacal se Sci-fi ps: pry zvukove vychytavky, tajemne niance..no.. ja mam doma opravdu velmi vyladene a az moc drahe stereo, ktere mi prehralo opravdu asi vse. Ani tak jsem si ale ty naprosto nechutne digitalni a do situace nepasujici steky nejak nemohl vychutnat. Jdu si pustit Twillighty nebo Transformers at i zpravim chut necim oproti tomuhle skutecne epochalnim. Pro kazdeho to skutecne neni. Kdo nevydrzi 117 min. budovani atmosfery na zaverecne titulky- radeji nekoukat.

Zabití posvátného jelena (2017)

Jedine proc nedavam odpad je, ze se uplne ke konci opravdu i neco delo. Nic to ale nemeni na tom, ze to bylo 90% totalni retardovane nudy, kterou jsem tak tak pretrpel. Nic proti budovani atmosfery, ale tohle dilo bych oznacil jednim jedinym terminem a to je "KRANK"! ps: pry brilantne nasnimane. Hm. Brilantne latentnich 90 min + zbytek

Beyond Skyline (2017)

Nekdo by mel mistnim intelechtuanum konecne vysvetlit, ze komentar je o osobnim nahledu na snimek. Rekneme proste neco jako "OSOBNI NAZOR". To ze sem matlove vyblijete spoijler a vybklekotate o cem to je- to je traparna a ne komentar. Howk.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Prijemna zmena oproti nudnym sterilnim vsuvkam. U posledni vsuvky jsem usinal. U tohohle ne. Hned uvodni znelka se zlutymi titulky me pekne probudila, protoze fanfary (nebo jak se to jmenuje) byly teda poradne nahlas. Vyborma atmosfera, temne a zaroven plne nadeje. Celkem i nejake ty zvraty, coz me docela prekvapilo. Hudba skvela, vizualy parada. Mozna to mohlo jit trochu hloubeji, ale to bychom se asi do skromnych 2,5 hod. opravdu nevesli. Jen tak dal

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

JO! To je ono. Jak uz psal @Verbal : tohle si jako soundtrack nepustite, ale... ta hudba fajt dela 60% uspechu-ne li vic. Luxusni kamera se stavnatejma zpomalovackama. Luxusni strihy a naprosto exklusivni kompozice s hudbou. Tohle podani je naprosto genialni!