Mělčiny (2016)

Tak jako nebylo to nejhorsi. Ty sceny vypadaji fakt dobre, pekne natocene a super prostredi. Trochu bliz celistem, nez In the deep , ale me se ty hlubiny stejne libily nejak vic. Byly holt realnejsi, nez tohle a asi mi to budovani atmosfery sedlo vic. Hlavne to byla fakt celkem lekacka. Takze za 3* ok, ale na In the deep /47 meters neco nebo tak to nema

47 metrů (2017)

Povedene. Zadni prepiskly 50ti metrovy zraloci, co zerou cely lode apod. Super napeti, perfektni zapletka a ani jsem do konce netusil jak to dopadne, Tak ze jednoznacne spokojenej.

Hologram pro krále (2016)

Nic na co by se nedalo zapomenout, ale rozhodne zadna strata casu. Prijemna odpocinkova podivana s peknym prostredim a celkem pasujicim humorem.

Star Trek: Do neznáma (2016) odpad!

Jako haloo?! 75% ?! Des a bes. Konec si uplne nevybavuji protoze uz jsem byl v takovem mikrospanku, ze se to holt se zavrenejma ocima nedalo moc sledovat. Tomuhle muze dat vic jak 2* snad jen absolutni slepota, ktery holt zije od narozeni kultem star treku a tak nejak z nostalgie pozaduje za bezpodminecne nutne to hodnoceni brat az "> 3 - 4 " Emoce jsem nezaznamenal. Nejaka ta psycho dilemata take ne. OK. Ja jsem zarytej fanda sci-fi a Star Trek jsem proste musel videt, ale nebyt toho velkyho kyble Popcornu a naslednych zbytku, co jsem si zbesile vydolovaval jazykem dalsi 2 hodiny ze zubu... asi bych to nedal. Nuda, nuda, nuda a absolutne nejslabsi ze vsech Staru, co jsem videl. Zlatej Star Trek 80. let. Myslenka ok, efekty ok, ale nejak zapomeli trochu budovat atmosferu a dat tomu proste alespon malinko emoci. Ja nepotrebuju moc, fakt ne. Nesel jsem na romantickej film ale Star Trek- ale tohle opravdu ne. Jedinej duvod proc nedavam odpad je, ze podleham stejne nostalgii jako vetsina trotlu co tady tech 120 minut ohodnotilo 5ti bulvama- nostalgie! PS: " Docela zklamani- ale bouchnu tam 4*... no to by nekteri hodnotitele asi dali odpad, nebo 1* jen u zprav na TV Ho*na PPS: Asi si zase pustim Independence Day: Resurgence - at si zpravim chut- to strci tenhle paskvil hrave vite kam PPPS: A vite co? Sr*t na nostalgii, asi podruhe v zivote jsem v kine usnul- takze si to ten odpad opravdu zaslouzi

Oldboy (2013)

Tak to je totalne ujeta haluz, ktera absolutne nema chybu. Tohle zustane v hlave i chvili po skonceni, coz je dneska cim dal mene caste.

Úhel pohledu (2008)

MOzna tam tech uhl pohledu mohlo byt trochu mene, ale jako koncept to nebylo vubec spatne. Akce vic, nez dost a americkeho patosu pro tentokrat primerene. Vycemene to nadavalo myslim i vsechno tak nejak smysl. Takze na odpocinkovy akcni vecer... proc ne

Old Boy (2003)

Naprosty luxus. Jednoduche a od zacatku do konce celkem jasne, ale zpracovani nema chybu. Dost brutalni ale rozhodne stoji za zhlednuti.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Velmi prijemne prekvapen. Sam pochazim z oblasti Cyber Security a moc se mi do toho nechtelo. Preci jen to clovek vidi trochu kriticteji ale holt nic jineho v tu chvili nebylo a hodnoceni tady je ok, tak hsem to zkusil. A byl jsem velmi prekvapen. Je to opravdu hodne hodne povedene. Kdo ma zkusenosti s dragama a hackingem- musi to milovat :D I zabery do prikazoveho radku odpovidaji realite, ciz me docela dostalo. Navic perfektne ukazuje propojeni technickeho hackungu se socialnim engineeringem! Jen tak dal, po prvni serii jsem spokojen.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Tezkosrovnavat s jednickou, ktera asi stanovila latku sama o sobe, ale rozhodne to vubec nebylo spatne. Bavil jsem se. Americky vlastenecky patos uz me nijak nerozciluje. Navic ten humor dost casto sedi. Dobra prace.

Hardcore Henry (2015)

Nehorazna reznicina! Mozna jenom ta stopaz je trochu neprimerene dlouha, ale nemuzu rict, ze bych se nebavil.