John Doe: Vigilante (2014)

Tak asi by to mohlo byt natocene jinak. Mozna vic filosoficke a jakoze do hloubky. Me to ale stacilo. Uz namet je dost silnej na to, aby myslim nebylo nutne neco prehravat. Rozhodne tonebyla ztrata casu. Jeden z etch filmu, kdy clovek nejen behenm zaverecnych titullich al e i pon nich premysli, na jakou nazorovou stranu se pridat. Za 4*

John Wick (2014)

Ja to vidim za 4* Jasne ze dej o nicem a zapletka taky. Ono tu ale ani neslo ne? Nebo alespson mam ten dojem. Pro me je to proste akcni film. Nic vic nic min. Ty ohrany patosy jsou stejne vsude stejne. Tady se s tim jednoduse nikdo nezdrzoval a udelal dobre. Skvela hudba a nektere sceny byly skutecne lahudkou.Jasne, torchu prepiskle... ale mozna to mohlo byt jeste vic. Slusna akcni rezba bez zbytecnych cliché

Grimm (2011) (seriál)

Celkem se to da. Jasne, je to slabsi, protoze se velka cast opakuje a trochu umele roztazeni cele serie je obcas nudne. Nicmene svetlejsi chvilky zde jsou. Zvlast ale musim doporucit pouze originalni zneni. Sledoval jsem cast v nemcine, cestine i anglictine a mohu rici, ze krom originalniho zneni je to nepouzitelne. Levny dabing zde skutecne boli. V anglicke originalni verzi skutecne dochazi i ke chvilim, kde je citit napeti. To buhuzel o ostatnich verzich rici nemohu- to jsou spis parodie. Tedy za 3*

71 (2014)

ac mam rad artove nekomercni filmy- musim na ne mit vylozene naladu. Ne vzdy je schrupnu jen tak. Tohle me prijemne prekvapilo. Risknul jsem to. Uzasnej snimek. vyborne budovana valecn atmosfera. Neni nutne urcene ro filmove intelektualy. Brutalni film. Surova atmosfera, jaka se jen tak nevidi. Nemyslim tim jenom krev a ratata, ale skutecne propracovanej nervak se zajimavou atmosferou. V Londyne jsme byli nedavno a u tohohle filmu jsem skutecne citil to jiskreni britu a Iru. Uazsnej snimek. 4* Absolutne uzasnej film, kterymu nedam 5* jen kvuli tomu, ze mohl byt asi trochu lepe zpracovan. Trochuvice rozveden. Nicmene je to jeden z tech filmu, o kterych premysite jeste dlouho po titulcich.

Machete zabíjí (2013)

Michelle Rodriguez jako vzdy nezklamala. Ta musi mit manzela milionare, protoze tak neschopnou herecku by nebylo mozne obsadit. Moje kocka umi zahrat stojici lampu o mnoho lepe a jeste u toho nema furt krivou drzku jak tahle princezna.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Bohuzel musim rict, ze me to zklamalo. Ze josu tu super afekty a akce je bez reci- penez na to bylo dost. Vlastne i vykony jednotlivych hercu byly ok, ale... Nejak mi v tom proste neco chybi. Cely film se akorat jenom rezou. Ac jsem se na to tesil a prave i na tu rezbu- nejak me neuchvatilo, kdyz je to asi 95% filmu. Opravdu jsem necekal a ani nechtel, aby se zde probiraly nejake psychoanalyzy- to by byl trochu jiny zanr, ale tady nebylo krom te rezby opravdu nic. Proste bojuje Elf, pak skret a ankonec ti ostatni. Tot vse. Bohuzel nuda. Ty super bojuvky cloveka muzou nejakou dobu bavit, ale 2,5 hod?! proste nuda 2*

3 dny na zabití (2014)

Docela slusna akce. Pribeh vice mene o nicem, ale nektere kousky zkomirajiciho Costnera asi stoji za to. Nenarocne a na oddychovy vecewr docela ujde. 3*

Zpráva o Europě (2013)

Docela jsem se na to tesil a mnoho ocekaval, ale jaksi tak si kde nic tu nic. Nuda. Obvykle bych byl radsi, kdyby muj oblibeny zanr (sci-fi) trval trochu dele. Resp. ta stopaz mi prijde vetsionu prilis kratka.Tady je to naopak. Tady tech 90 min by stacilo o 30 min. sestrihat a mizna by se to dalo. Jinak opravdu nuda. Uplna ztrata casu to sice neni, ale trailery lakaji na neco jineho . Za 3* PS: Pokud jste videli trailer- pak muzete film vynechat. Nic noveho se totiz nekona.

Dokonalý smysl (2011)

Skvela myslenka a jeste z toho atirkaji emoce. Na strane druhe to neni uplne ubrecene. Zcela jednoznacne az 5* Jedno z nejlepsich dilek, co jsem videl.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Cele je to to jeden velkej narez a kdyby to trvalo o hodinu dele- bylo by to jeste lepsi. Myslim, ze to bylo cele takove nejake uspechane. Ale obsahove super, hormada novych informaci a novych pohledu. Efekty vice, nez povedene a super pribeh. 4*