Prvotní strach (1996)

skvěle natočeno. Pro mě jedna z nejlepších Nortnových rolí, i když jen vedlejšák

Tajemství nesmrtelných (2002)

věčný život = věčné téma. Skvělá myšlenka ale asi by šla trošku víc rozvést, přišlo mi že se film míst úplně vleče, ale to byl taky možná záměr. Možná že kdybych na film narazil dřív... ale v záplavě slátanin jako Twilight a Upíří denníky se film ztrácí, takže dvě hvězdičky

Fakulta (1998)

no na to že podobné dílka ze středních škol nemusím, jsem docela překvapen. I když je to vlastně mišmaš několika žánrů, celkově to nepůsobí tak zle

Emmanuelle (1974)

děj je tak trošku nevýrazný a celkově nijak nenadchl, ani když jsem ho viděl poprvní ještě za hluboké totality... ty dvě hvězdičky jsou nejspíš kvůli knižní předloze, která je mnohem lepší

Ultraviolet (2006)

no je fakt že srovnání s mnoha obdobnými filmy se přímo nabízí. osobně mám pocit jako bych se koukal na smíšeninu Equilibria, Blada a Resident Evilu. Možná dobrý nápad pro nějakou hru do PC ale jako film mě zrovna moc nenadchl. Do konce se dá vydržet snad jen kvůli Mille a těm jejím různobarevným vlasům...

Mejdan v Las Vegas (2008)

tak začátek strašný a konec taky docela předvídatelný, ale i tak se mi film docela líbil a vydržel jsem až do konce. Možná že i kvůli Cameron, která vypadá pořád dobře. Ale ten úplnej konec se mi jako mužskýmu moc nelíbil :D

Vůně cibule (1975)

pro mě příjemný odpočinek a vzpomínka na dobu kdy jsem jej viděl prvně ještě na videu. Pamatuju si pořád, občas se střílet ani nemusí a přitom vznikne westernová klasika

Zrození Planety opic (2011)

můj pocit je tak trošku rozporuplný, po původní sérii jsem se na tenhle úvod docela těšil ale po shlédnutí nedokážu říct jestli mě nadchl nebo zklamal. Pro mě spíš průměr, z jehož nápadu šlo určitě vytěžit víc, ale kdo ví jak to bude s pokračováním... konec je na něj vyloženě připraven. Ale i tak nakonec pozitivní hodnocení dík slušnému spádu a tomu že i přestože to je vlastně katastrofický film, zachoval si zajímavý nádech toho jak všechno může skončit. Až se lidstvo samo zlikviduje, příroda začne znovu s jiným živočišným druhem...

Dívka s perlou (2003)

Film jehož atmosféra je takřka kouzelná, skvělé výkony herců a podmanivá hudba. Jen mi přišlo že je v něm Scarlett nějaká moc bledá, což mi ale v celkovém dojmu vůbec nevadilo

Zaklínač (2002) (seriál)

Podle mě stejně rozpoluplné komentáře jako je i samotný seriál. Asi můžu souhlasit s Galadriel, že do poloviny byl seriál dobrý, pak to trošku upadá. Knižní předloha je tak rozsáhlá, že z ní šlo využít určitě víc, ale to je pak na dlouhou debatu co ještě by tam mělo být. Mám doma a četl jsem Zaklínače i Ságu o Geraltovi a CIri a tři hvězdičky dávám spíš z nostalgie a úcty k A. Sapkowskému. Postava Geralta super, jinak jsem seriálem trošku zklamán, ale to je nejspíš dík vlastní představě vytvořené po přečtení předlohy. Bez její znalosti bych se v ději asi těžko orientoval