Kožené slunce (2002) (TV film)

klasika českého fotbalu... a to si jeden z jeho vrcholných představitelů dovolil uvést, že se v tomhle sportu ještě nesetkal s podplácením... přesně takhle to totiž na těch vesnicích funguje. Pár zblázněných maniaků stylu Ondřeje Vetchého je schopno udělat cokoliv, aby to neskončilo v pralese

RRRrrrr !!! (2004)

Kámen? Zde!! občas mi to přijde, že větší blbost jsem ještě neviděl. Ale přece jen nedám odpadové hodnocení, některé okamžiky filmu mají tendence vejít do dějin,protože se jim člověk se prostě zasměje i když nechce ... sice nejspíš jenom jednou, když jsem viděl, ale přece jen...

Extra život (1997)

sice úplně otřesnej nápad, ale nějak to zafungovalo líp než jsem čekal, v tomhle žánru rozhodně to lepší co se dalo natočit...

Děkujeme, že kouříte (2005)

S každičkým kousíčkem lidské existence a činnosti je to tak, že vždycky existovali a vždycky budou existovat dva rozdílní pohledy - černá a bílá. Jen je trošku problém v tom že nic není jenom černé ani jenom bílé, vždycky záleží na úhlu pohledu. Ať už je to o kouření nebo zbraních, nebo alkoholu... Koneckonců všichni přece musíme platit nějakou hypotéku :D

Plivu na váš hrob (2010)

Podle názvu jsem nečekal nic moc. První půlka se trošku táhla, ale pak se film díky odplatě docela zajímavě rozjel. Pomsta byla dost drsná. Fakt by mě zajímala ta původní předloha - na tu se podívám taky

Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

když porovnám s knižní předlohou je mi jasný, že všechno se do filmu vejít nemůže, ale i tak mi film přijde trošku dost ořezanej a nepřehlednej - hlavně pro někoho kdo knížku nečetl. Osobně sem, po přečtení knížky, čekal o hodně víc a sem zklamán

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

já skoukl film po docela delší době a musím přiznat že mě zrovna dvakrát nenadchl. Nejspíš jsem v tomhle obsazení čekal trošku víc a lepší plynulost. osobně mi přišlo že se děj hrozivě táhne. I když přznávám že zachytit spoustu okamžiků z života legendy a pak taky pohnutky jednoho z "přátel" je asi docela složitý

Prometheus (2012)

dvě třetiny slušný sci-fi, slušně natočený dobře sestříhaný i hudba se hodila... ale ten oslí můstek do dalšího dílu se mi nelíbil. Zlatá série o Vetřelci je podle mě lepší

Elitní zabijáci (2011)

trošku pohádka se slušným obsazením v níž mi to přijde pořád stejný. Elitní zabiják chce zmizet z minulého života a zapomenout na něj, ale vždycky se najde někdo kdo mu to pokazí - kolikrát už to tu bylo trošku klišé ale druhý půlka je tak nějak natočena docela zajímavě a napínavě

Zpátky na frontě (2008)

pro mě docela podařená kombinace sci-fi a válečnýho dramatu. ze začátku nic moc ale pak se mi film dost líbil. Možná z něj šlo vyždímat o kapku víc, ale i tak tři hvězdičky