Nekonečný příběh (2001) (seriál)

Možná to byl dobrý nápad natočit podle Endeho knihy seriál, ale ne takhle!! Ta televizní "umělost" z toho jen čiší.

Nekonečný příběh (1984)

Nevím co k tomu víc napsat, všechno zde bylo již řečeno. Klasika našeho mládí.

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál)

Je pravda,že po prvním díle je těžké hodnotit celý seriál. Ale musím říct,že první díl mne nijak nenadchnul, přišel mi dost rozvláčný a když skončil, tak jsem zjistil,že se tam vůbec,ale vůbec nic podstatného nestalo. Dialogy taky vcelku špatné. Zatím dávám za "2", uvidíme později.

Nemocnice na pokraji zkázy (1999) (seriál)

Škoda, že se nenatočil celý seriál. Pokud by se všechno mělo točit jen podle sledovanosti, tak by nevznikla spousta skvělých věcí.

Neposlušná písmenka (1964)

Zajímavý nápad, kdy celý film jsou vlastně pouze "dlouhé úvodní titulky". I zpracování je výborné.

Neskutečné historky (1976) (seriál)

Není to sice Létající cirkus, ale některé epizody jsou docela povedené. Viz. Davej

Netvor z Černé laguny (1954)

Co napsat ke klasice sci-fi filmu 50. let? No snad jen, že je ostudné, že jsem ten film sehnal až po tolika letech!

Neuvěřitelný zmenšující se muž (1957)

Osobně si myslím, že jde o jeden z nejlepších sci-fi filmů 50. let. Výborné efekty , scénář i režie na dobré úrovni. Schovávaná před kočkou, nebo bitva s pavoukem rozhodně stojí za to!

Neviditelný muž (1933)

Další výborný sci-fi/horor film z počátku filmu. James Whale už lepší nenatočil. Scény s "odhalováním" neviditelného jsou výborně natočené (tehdy jistě dechberoucí). Oceňuji také humor který filmu rozhodně nechybí (např. paní hostinská- člověk neví,jestli přehrává schválně, nebo skutečně)