Magic's Biggest Secrets Finally Revealed (2008) (seriál)

Odhalené tajomstvo už nie je tajomstvo. človek je rád, že vidí "ako je to možné", na druhej strane sklamanie, že sú to samé podvody....Kúzelník je aj tak pre deti, tie si ešte vedia vychutnať to čaro kúzla.

Pařba ve Vegas (2009)

Na 4**** to nebolo, začiatok fakt vtipný, potom sa humor tratí, ale napätie nás drží do konca

VALL-I (2008)

Človek by ani nepovedal, že film bez slov a na vesmírnej rakete a s robotmi môže chytiť za srdce

Můj bratranec Vinny (1992)

Tak to má byť!Film musí zaujať hneď od začiatku!Potom trocha tajomna, prekvapenia, humoru, napätia, lásky a hnevu a výsledok je zdrcujúci pre všetkých!

Kult hákového kříže (1998)

Kult Hákového kríže JE DOKONALÝ FILM. Pekne ukázané, ako sa dá zmanipulovať mladý človek a čo sa stane keď "dospie".Svet ale nie je spravodlivý voči vám, aj keď sa ho snažíte napraviť a spraviť ho lepším - stále sa nájde niekto, kto to čierne miesto zastane!

Sejmi eso 2 (2010)

Dosť dobré...takýto typ akcie mám rád. Dobre premyslené, krásne ženy, sem tak zábavné, len škoda toho konca...mohol uniknúť.....

Kovbojové a vetřelci (2011)

Když už sebou máme kluka a psa, proč ne ženskou?...On ví kde jsou!..Nevím......myslim, že POMO vyjadril všetko jasne a jednoznačne...príliš americké...alebo komunistické?.....

Po životě (2009)

Som mŕtva?Kde som?Prečo som mŕtva?Zaslúžila som si vôbec žiť?......Prečo som si nedala do poriadku vzťah a život, kým sa dalo......bojíme sa viac života alebo smrti?