Tvůj snoubenec, můj milenec (2011)

Krásna Kate, herecky lepšie - "Nový objav" - Ginnifer Goodwin. Úvod - klasika - nuda, potom to "rozjeli". Od vášnivej noci s Dexom dej naberal na dramatičnosti. Divák očakával happy end a ten nie a nie prísť! Skoro 2hodinovú!romantickú drámu si určite nenechajte ujsť!

Kosenie jastrabej lúky (1981)

Prirovnal by som situaciu k "Pásla kone na betóne..." ťažké vnútorné zamyslenie nad ľudskou povahou a charakterom

Dětská hra 3 (1991)

Aj tak, keď idem večer na záchod sa obzerám, či nieje chucky niekde za dverami, heh..:))))

Dilema (2011)

Nebyť tých prehnaných scén ako v botanickej záhrade, bitka u milenca Ženevy a nezmyselná terapia, ktorá všetko pobabrala tak by som dal 4.Dôležitá otázka: poznáte dobre toho, s kým žijete?Neskrýva nejaké svoje skryté tajomstvo?....

Perfektní servis (2004)

Pokus o "čiernu" komédiu plnú negrov, krásnych čiernych žien a sem tam vtipných shotov. Úsmevné, pozeratelné, zábavné, ako celok však slabé, no neľutujem, že som si to pozrel.

Na doraz (2010)

Podobne trápna komédia ako pařba v bankoku. Čo bolo na tom celom komediálne? Tá jedna scéna s urnou ala plechovkou kávy?Road movie by sedelo, ale komédia to rozhodne nebola....asi sa treba na to pozerať zhúlený aby sa čovek smial, btw.ďalšia propagácia marihuany...bleee

Pařba v Bangkoku (2011)

dve** za krásne thajské ženy a scénu so "Stuovou" shemale. Inak nuda a brak, očakávania z jednotky ubité hneď pri prvých scénach. 3ku radšej netočte!

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Dám 4?Dám. Bolo to dobré...teda viac ako dobré. Silný príbeh, veľmi silný. Psychológia postáv na vysoko-vysokej úrovni. Ak ste v puberte, užívate si života alebo ste šťastne alebo nešťastne ženatý - pozrite si to - hlboký odkaz pre všetkých - úplne všetkých.

Tři srdce (2007) (TV film) odpad!

Preboha bratia!!!!Prestante už chŕliť tie samé sračky a smeti a natočte JEDEN, ALE PORIADNY FILM!!!!! Veď na tú splejádu brakov je škoda ČASU A PEŇAZÍ!!!!!!FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ!!!