Tanec s vlky (1990)

Drama mého dětsví. Kevin Kostner jako jeden z mých hereckých oblíbenců. Škoda jen, že už u mě upadl a zapomněl se.

Psycho (1960)

Je zajímavé, co jsem od filmu čekal. Alfred Hitchcock je mistrem děsu a ideální prostředí pro tvorbu hrůzy. Ukradené peníze, pohřešování, vraždy... Noční lahůdku s naprosto úžasnou doprovodnou hudbou, která dodává atmosféře ten pravej odlesk a tvar. Jeden z nejlepších horrorů 60.tých let a myslím, že i do teď.

Jsem číslo čtyři (2011)

Je číslo čtyři a zároveň celkem nudnej teen se superschopnostmi. Blabla něco o poslání, blabla světelný ruce...

Z pekla (2001)

Skvělá Londýnská atmosféra doby, kterou extra miluju a která je naprosto skvostná svou temnotou. Depp je neuvěřitelný a film, kterej mají pod palcem Hughesovi, se stává nádherným dílem, které vás spolkne a vyplivne do rukou Jacku Rozparovači. Jeden z nejlepších filmů od roku 2000 a tak to i zůstává.

Zuřivost rozuzlení (1957)

Celkem dost se divím, že jsem pouze DRUHÝ uživatel, který tento film hodnotil. Film, běžící zrovna o víkendu na MGM, ve mě probudil tu správnou, akční a syrovou chuť k westernovkám, kde se perou, ničej celý salóny kvůli jedné rvačce a kde se hraje na vyhnance, tuláky a ozbrojené i neozbrojené pistolníky. Když vidím, jak špatně tu na tom je, že ještě nemá ani procenta, mám chuť ho řvát do světa, věšet po zdech transparenty a plakáty. Doufám, že si ho lidé všimnou a nebudou tu pouze jediné dva komentáře, které pro to nejsou ani dostatečným potěšením. Úžasně natočené béčko, úžasná 50. léta a skvělej John Derek. 5*.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Leoš Mareš, Tuna, Vojtek, Michal "dement" David, Kráva Rolincová, Cikánskej Rytmus a mnoho dalších, které nepotřebujete ani vidět. Parta kreténů na druhou.

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad) odpad!

Dvojce Gondíků se snaží prosadit a prodat neustále dokola ty samé nápady. Tfujky.

Británie má talent (2007) (pořad)

Samozřejmě že v Británii je všechno zase lepší. Každej to ví. Tak proč se česko snaží tohle napodobit a vyrovnat se tomu? Ostuda.

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad) odpad!

Odpad, který patří do odpadu. Dost těch rádoby zpěváčků. Tisíce kreténů, kteří se snaží prosadit. Radši nedělejte vůbec nic a uděláte úplně nejlíp.

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Slovenská (hornomaďarská) versus česká verze další píčoviny.