• Krátkometrážní

The Last Sect (2006)

To nie je mozne, zas som mal moznost vidiet slaby film o upiroch. Obsiahle dialogy, kde sa dokopy nic nedialo vo mne postupom casu zanechavali nepekne zmyslanie, co to do pekla znova vidim na vlastne oci. Na akciu sa dostavil priestor az pribudajucimi minutami ku zaverecnej stopaze filmu. Keby sa to nieslo v takejto podobe, ako zaverecna necela polhodinka, tak by aj moje hodnotenie bolo pozitivnejsie. Zostarnuty David Carradine v ulohe Van Helsinga mi moc nesedel, ako aj jeho osobny likvidator upirov. To uz fakt nenasli niekoho lepsieho a mladsieho? Este aj tie priteple skladby, ktore doprevadzali film, mi liezli na nervy, bez ktorych by sa aj film zaobisiel. Film sa mi celkovym spracovanim podobal na juhoamericku telenovelu, ktore fakt zo srdca nenavidim.

Head Cheerleader Dead Cheerleader (2000)

Ubohy klon na film Scream. Vrah bol posadnuty usekavanim zenskych prs, co je dost originalne v slasher filme:) Vsetko, co sa tykalo odseknutych casti tiel, vobec nevyzerali ako skutocne, ale boli to lacne repliky, ktore boli skor na smiech.

Museum of the Dead (2004)

Dalsi zombie horor, ktory mi nic nedal a bol podla mna aj zbytocny. Nemal daleko k odpadu, ale jednu hviezdicku mu davam za to, ze sa tam aspon nieco dialo, aj ked to bolo na smiech. Najviac ma pobavilo hlavne menu na dvd, kde absolutne nic nie je, len ikonka na spustenie filmu:)

Knight of the Dead (2013)

Ti zombici boli na zaplakanie, ako aj to nekonecne lozenie po nudnych skalach. Skoda premarnenej sance :(

Výlet s mámou (2012)

Vraj komedia, ani nahodou.Taky nudny film som uz dlho nevidel.

El Chupacabra (2003)

Uspesne som dopozeral tento film a aky je moj konecny verdikt? Nie moc lichotivy a ani moc katastroficky. Je to taky podpriemer, kde to vsetko pokazilo celkove prevedenie deja filmu, ktory sa unasa na netalentovanej vlne odflaknutosti. Hlavne ta doprovodna hudba mi pekne liezla na nervy, vhodna tak akurat do podvratneho striptizoveho baru. Maska Chupacabra nevyzerala vonkoncom zle, skor sa im podarila, len bola skoda, ze sa mu nedostalo viacej priestoru pre jeho utoky. Az pri konci filmu sa mu dostalo viacej priestoru a troska aj ukazovali o com ten film vlastne aj ma byt. Na filme by to chcelo viacej zamakat, aby z toho nevzniklo nieco groteskne, ako v tomto pripade. Podla mna dost caste opakovanie slova Fuck, nie je to prave orechove, aby z toho vytrieskali solidny hororik. Tade urcite cesta nevedie.

Moje povstanie.sk (2014) (TV film)

Vsetkych sest minipoviedok bolo na slusnej urovni, ale najviac ma uputala s tym fararom Janom, tam boli aspon nejake dialogy. Ako celok to vobec nebolo amaterske, ale skor profesionalnejsie.

Machři 2 (2013)

Jednoznacne toto pokracovanie predosleho filmu je ovela lepsie, co sa tyka humoru a dialogov:) Film ma velmi zabavil a nenudil som sa pri nom.

Gryfon (2007) (TV film)

Dejovo to nebolo zle vymyslene, ale prevedenie do konecnej podoby to uz je ine kafe. Obcas som sa natrafil, ze ma to aj, ako tak bavilo sledovat. Gryphon bol na tom horsie, ta pocitacova grafika bola kurevsky zastarala a vobec nevyzeral hrozostrasne, ale skor groteskne. Ako som spominal dej ma z toho najviac zaujal, len bolo skoda, ze to nebolo viac rozpitvane do vacsej dlzky, co sa tyka putovania typkov cez ten les mrtvych, kde by tomu viac prospelo, keby tie sceny neboli take akoby zostrihane do najmensej dlzky minutaze a to sa aj tyka tych dobrodruznych ciest najst dva diely kultovej kopije, co tiez bohuzial bolo kratke a to ma fakt nasralo. Videl som uz aj horsie filmy od tohoto fantasy skvostu :)

Temný měsíc vychází (2009)

Filmy na temu vlkodlakov mam rad a konecne som sa dostal k dalsiemu po dlhej dobe. Tomuto filmu uskodila samotna dlzka filmu, kde vyse dvoch hodin bolo poznacene s poniektorymi zdlhavymi scenami nic nerobenia. Moc toho priestoru vlkodlaci nemali, co je trocha skoda. To ich caste zavyjanie sa dalo ako tak zniest, ale ked zavyjali v ludskej podobe, to uz bolo k smiechu. Pobavilo ma to:) Z filmu mohli v klude odstrihnut aj polhodinu, co by len urobili dobre, pretoze natahovane sceny, ktore skoro nikde neviedli, len filmu narobili problemy.