• Krátkometrážní

House Hunting (2013)

Film podla mna trpel televiznym dojmom a tak mi z toho vychadza len slaby odvar na temu duchov v dome. A ked ich uz ukazali, boli len na zaplakanie. Skoda, ze to nevymysleli lepsie, aj ked zas taka hrozna katastrofa to nebola:)

Oculus (2013)

Obstojne podany mysteriozny thriller a ochuteny troskou hororu. Mne sa ten film pozdaval a ten dej filmu ma zaujal a tak som cakal stale v napati, co sa bude diat dalej okolo toho zrkadla.

Animal (2014)

Mal som strach, aby ta prisera nevyzerala prilis trapne pocitacovo spracovana, az by som sa na nej s chuti smial, ale to bol nanestastie omyl. Prisera vyzerala k svetu a hustnuca atmosfera v polorozpadnutej chatrci, kde sa skryva krvilacna bestia sa dala s chuti opantat okolo mojho tela. Tym zas nechcem naznacit, ze film je super, urcite ma svoje chyby, ktore by sa dali zvladnut aj lepsie, ale tento vysledok filmu tiez neni zly a urcite patri medzi to lepsie na poli hororovom.

The Den (2013)

Zo zaciatku ma to moc nebralo a myslel som si, ze pozeranie na film, kde je to vsetko brane z uhla chatovania cez internet bude prepadak, som sa mylil a vyslo z toho slusne a troska napinave dielo, ktore ma vobec neurazilo, ale celkom zabavilo. Tento druh filmov na tento sposob natacania je neurekom, akoby sa s nimi roztrhalo vrece a nema to konca kraja. Vacsina z nich za nic nestoji, ale tento film je na tom lepsie co ma potesilo z tej zaplavy roznych nepodarkov, ktore vyliezaju na zemsky povrch, aby ludi len zbytocne nahnevali k zurivosti:)

Nothing Left to Fear (2013)

Skoda premarnenej sance z toho vytrieskat kvalitny horor, co bohuzial nie je pripad tohoto filmu. Po uplynuti hodiny hracieho casu sa dokopy vo filme nic nedialo a cele mi to pripadalo, ako nejaky popoludnajsi rodinny film okoreneny z hororoveho sudka halucinogennych vizii. Posledna polhodinka to uz bolo ine kafe a konecne sa to ako tak rozbehlo dopredu a bolo sa aj na co pozerat. Samotne stvarnenie posadnutej dievciny bolo pekne a to vysavanie drahocenneho ludskeho zivota z tiel bolo slusne ukazane a ze nie je sranda sa zahravat s pekelnymi silami:) Keby sa to nieslo v takomto duchu v prvej polovici filmu, tak nie je o com diskutovat, ci je to dobry film, alebo nie. Vyslo mi len z toho slaby horor, ale zas nie najhorsi, pretoze som videl aj horsie filmy od tohoto filmu.

Nepřemožitelné zlo (2005)

Dost malo sa tam nieco dialo, chcelo by to viacej okorenit akciami od tej narusenej sestricky, ktora si dobrovolne nainplantovala kovove suciastky do svojho vlastneho tela. Nevyzerala vobec zle, hlavne ta jej drzka nahanala strach:)

13 Eerie (2013)

Slusny zombie hororik, ktory ma dobre pobavil a je to konecne nieco lepsie, co som v poslednej dobe videl na tuto temu. Ani gore akcicky nechybali, co ma velmi rado potesilo. Najlepsia scena bola podla mna v tej polorozpadnutej budove, kde si to jedno dievca rovno rozdalo s dvoma kolegami, ale uz bohuzial v mrtvom stave. Tak dobre vymyslene zneskodnenie novopecenych zombikov bola radost pozerat. Na obrazovke sa furt nieco dialo a tak z filmu som nemal pocit, ze by ma to nejako nudilo, co je pre film velke plus.

Trápení (2011)

Troska to vyzeralo uletene, akoby tvorcovia filmu robili tento skvost pod vplyvom drog. Bolo to take mensie psycho a zo zaciatku ma to ani moc nebralo, ale casom si ma dej filmu omotal okolo seba a obstojne ma to zacalo tiez bavit. Ten sladucky zajacik bol troska ulet, ale co sa skryvalo v jeho hlavicke nebolo nic prijemne pre inych ludi. Hotovy schizofrenik :)

Stormhouse (2011)

Pre mna to bolo sklamanie, myslel som si, ze to bude atmosfericke a aj to prevedenie do prevtelovania neviditelneho tvora do ludi nevyzeralo moc profesionalne, skor amaterske.

Národ upírů (2012)

Videl som aj horsie filmy, ako je tento. Docela sa to dalo v pohode pozriet, ale urcite by som uz po nom nesiahol druhykrat. Jedna konkretna scena vo filme ma dobre pobavila, ako bolo polozenie trhaviny na dvere, ktore blokovala dodavka. To co sa udialo na obrazovke bolo nelogicke. Na mieste kde stalo auto nezostalo absolutne nic po nom, len bolo premiestnene o kusok dalej od dveri a ani naznak nejakeho ohna, ako explodovalo. To bola teda kravina. Co sa tyka milych upirkov, ti zrovna moc k svetu nevyzerali. Skor na tom boli lepsie tie lietajuce kreatury, aj ked to ich stelesnenie do pocitacovej podoby bolo aj troska k smiechu.