Hon na lišku (2014)

Nudneeeee, přestože námět není špatný, tak je to pojato hrozně nezáživné. 30%

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Na pohádky mě moc neužije, zároveň tato nemá vůbec špatný příběh, výpravu, hudbu Aleše Březiny, místy sice nudnější plus nesympaticka hlavna herecka osobnost ( Piškula), přesto naprůměr (70%)

Pravý rytíř (2016) (TV film)

Zbytečně podhodnocovaná pohádka, na stávající poměry a produkci, nadprůměr. 70%

Kolonie (2015)

50% postupně je to slabší a slabší, místy trapné, zároveň dobrý a nosný námět

Sedmilhářky (2017) (seriál)

viděl jsem všech 7 dílů... žádná sláva

Circle: Uzavřený kruh (2017)

ohromný potenciál, výborné téma, mnoho příběhových linek....jenže nikam to moc nevede a nepasuje na sebe. Mnoho fajn nápadů avšak nevyzrálé zpracování. V každém případě jsem rád, že jsem film viděl, jen škoda té dramaturgie.

Spider-Man: Homecoming (2017)

jako dalo se to, ale místy hodně trapný a .... rádoby vtipné. Plusy představitel hlavní role a "záporák". celkově 50%.

Muž se železnou maskou (1998)

Hrozna škoda, že režie se ujal právě Wallace. Už ten příběh svádí k trapnosti, bohužel pojetí tomu přihrává. Kvalitní a známí herci (nemyslim DiCapria) i přes všechnu snahu nedokazou ten patos utlumit. Často to působí jak nízkoropočtový seriál, který je v mnoha místech natáčen v levných kulisách. V rukou talentovaneho režiséra mohla vzniknout příjemna pohádka pro dospělé s historickými prvky. Wallace si cením za skvěle Statečné srdce, které Gibson dokázal úžasně zpracovat. Ostatní Wallaceho (hlavně režijní) počiny budí spíše rozpaky,.

Všechno nebo nic (2017)

Téměř nevydrzitelné. Má to působit jako prijemna romantická komedie, žároven všechny postavy jednání dost nelogicky, nepřirozeně, jsou částo nesympaticke.... byl to boj dokoukat