Zakázané království (2008)

Chyběl tomu šmrnc. Docela jsem se nudil a chtělo se mi u toho spát, ale vydržel jsem do konce a jako vždy dobro vyhrálo nad zlem. Jet Li a Jackie Chan své role zahráli na jedničku

Nekonečný příběh 3 (1994) odpad!

Katasrofální díl. Příklad toho jak fantasy nemá vypadat!!! První díl je nejlepší ty další nestojí za ztrátu času.

Nekonečný příběh (1984)

Film mého dětství... Na tu dobu velice povedené a vyrovná se i některým novějším fantasy filmům. Nejlepší je Falco a kamenožrout :)

Univerzální uklízečka (2005)

Scénář je sice průměrný, ale velice dobře natočené. Docela vtipný příběh

Star Trek (2009)

Tenhle díl mě hodně překvapil. Skvělé efekty i hudba. Mohu vážně doporučit už jen protože se u toho dobře relaxuje :)

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Tento díl se mi o proti prvnímu dílu moc nelíbil. Podle mého se zde zapomělo na nějaký pořádný děj a celý film je jen o počítačových efektech, které jsou sice dobře propracované, ale to je tak u toho filmu doopravdy všechno. Některé části scénáře jsou opravdu nudné a nelogické. První díl je mnohem lepší.

Eragon (2006)

Upoutávka na tento film mě tak očarovala, že jsem to prostě musel vidět. Film se mi velice líbil ale jen do té doby co jsem si přečetl knihu. Děj toho příběhu je šíleně ořezaný a tím ztrácí na hodně. Pochvalu si snad zaslouží jen drak, ten je velice dobře zpracován (hlavně v detailech). Co se týče elfů či urgalů zde je mi do pláče neboť nejsou vůbec podle předlohy. Proto pokud nechcete aby se Vám udělalo špatně a chcete zůstat fanoušky odkazu dračích jezdců nekoukejte na tento film! Zde se jasně potvrzuje že kniha je lepší.

Hory zalité krví (2009)

Prvních pět minut bylo opravdu dobrých (stříhání kůže nůžkama) poté se z toho stal velice nudný film, kdy jsem přemýšlel i o vypnutí jelikož se tam prostě nic nedělo. Děj tohoto filmu byl snad vymyšlen na klíně. Posledních 20 minut to zase ožilo neboť tam byla velice dobře zahrána celá část "diváka ve filmu" Některé krvácké efekty byli věrohodné některé byli zase příliš trapné.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Jedinou pochvalu si zaslouží asi prvních dvacet minut, které je možné shlédnout ve 3D. S napětím jsem očekával zda bude v tomto formátu ještě něco, ale k mému zklamání již nic nebylo. Pokud jste četli knižní předlohu budete zklamáni tímto dílem neboť bylo mnoho věcí z knihy vynecháno např. celá bitva se smrtijedy v Bradavicích. Ale pokud patříte mezi opravdové fanoušky, tak Vám to bude jedno. Celkově mi děj přišel nudný a někdy až moc přeslazený. Hudba byla v některých místech moc hlasitá a nebylo moc dobře rozumět. I přesto patří tento díl k jedním z těch lepších.