Mnichov (2005)

Je zcela zbytečné tu zmiňovat, že Mnichov je po filmařské stránce bez chyb. Největší problém mám s příběhem, který je zajímavý, ale bez nějakého přesahu. Chybí tomu hloubka a větší doslovnost. Takhle na mě snímek působí, že si ho Steven natočil pro akademiky a těm jen ty "bláboly" o politické situaci stačí. 6/10

Kyslík (2021)

V rámci žánru velice zajímavý kousek a především kvalitní řemeslo. Má to pár slušných nápadů, dobrou atmosféru, zajímavé zvraty. Zkrátka velice fajn jednohubka, která mohla dopadnout lépe, kdyby se zkrátila stopáž a mělo to celkově větší švih. 6/10

Otcovství (2021)

Velmi dobře se na to koukalo a ničím úplně nerušilo. Ale na druhou stranu to nepřineslo nic překvapivého, naopak předvídatelné je to až moc. Kevin Hart byl v této poloze dobrý a překvapivě uvěřitelný. 6/10

Love, Death & Robots - Svědectví (2019) (epizoda)

Audiovizuální orgasmus s pekelným tempem. Pointa předvídatelná, ale zde se to dá odpustit. Perfektní animace a velká zábava to hlavní prim. 9/10

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Průměrná rozlučka, ale rozhodně lepší než X-Men: Apokalypsa. A to především díky dobře zvládnuté akci a výborné hudbě. Stěžejní postava Jean je těžce nezvládnutá a Sophie Turner nemá ani pořádně co hrát. Naopak nahoru to tahá charismatické duo Magneto a profesor Xavier. Každopádně vyčerpanost této série je zřejmá již od začátku a je jen dobře, že se za pár let začne od začátku. 6/10

V síti (2020)

Funguje to dobře. Autentické, dobré nápady a především emoce všeho druhu z toho cítíte ve velkém. Co mi trochu chybělo je větší zapojení odborníků, kteří by více popsali dané téma a například psychologii daných predátorů. Ale největší problém, který to sráží od nejvyšších známek je absence závěrečné katarze. Silnější rozuzlení a bylo by to za plné hodnocení. 7,5/10

Rocky (1976)

Vrchol a symbol sportovních dramat. Půlka úspěchu je hudba a zbytek "neherectví Sylvestera Stalloneho. Ta přirozenost celého filmu je neuvěřitelná. 10/10

Mulan (2020)

Není to pohádka, ale ani dobrodružný film. Je to směsice scén, které na sebe chvílemi ani nenavazují. Celý snímek je nezáživný až přímo nudný. Postavy nemají charisma, akční scény jsou přepálené a směšné. Logiku, nebo nějaké zajímavé nápady též těžko hledat. Zcela sterilní podívaná, která nemá co nabídnout. 3/10

Přátelé (1994) (seriál)

„Přátelství – to nejcennější, co člověk může získat.“ A Chandler, Monica, Ross, Joey, Rachel a Phoebe jsou moji pravý televizní PŘÁTELÉ. 10/10

Big Mouth - Série 4 (2020) (série)

Nejslabší série. Začíná to trochu stagnovat a celkově co seriál zdobilo předchozí řady zde nemáme. Citelně chybí nosné téma, s humorem se též šetřilo a tvůrci s postavami zacházeli zvláštně a ignorovali jejich vývoj z minulých sérií. Mírné zklamání, ale finále přeci jen dává naději, že budoucí řady se můžou vrátit na předchozí laťku. 6/10