Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Tinky Winky, Dipsy, LáLá, Pó. Aneb jak se prosadit na televizním trhu se čtyřmi loutkami a třemi frázemi.

Digimon (1999) (seriál)

Což o to, děti to zabavit dokázalo a tou jednou hvězdičkou vyjadřuji propast mezi tímhle animovaným seriálem a šílenstvím jménem Pokémon.

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Katja Hansenová, Ingo Lenßen a Tekin Kurtulus, němečtí hrdinové televizních obrazovek a ikony detektivní profesionality, dobývají TV Nova. Respekt.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Několikrát jsem se ptal babičky, která tuto slátaninu pravidelně sleduje, co se jí na tom vlastně líbí, ale odpovědi jsem se nedočkal. Žádná odpověď totiž neexistuje. Je to odpad všech odpadů a zasloužil by si 0%.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Taková roztomilá polívčička "Sandlerovského" humoru a hollywoodských klišé, která ovšem vybočuje z řady průměrných komedií atypickým sci-fi nádechem "Co takhle zemřít a zkusit si to všechno ještě na druhý pokus?". Místy vtipné komedii bych dal, jakožto nenáročný divák, za tři, ale za tu druhou půlku filmu (drama / sci-fi) dávám 4 *.

Bulšit (2001)

Bulšit je špatnej film, nicméně těch odpadů je tu zbytečně moc. Zasmát se u toho dá, a proto vyrovnávám. :)

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

Ta hvězdička je jenom za to 3D zpracování, jinak odpad jak vyšitý. ^^

Wimbledon (2004)

Paráda! Kirsten Dunst, romantika, senzační britský humor a ty tenisové zápasy natočené způsobem, který mě doslova přikoval k židli. Na obrazovce běží závěrečné titulky a já v návalu euforie nemohu hodnotit jinak než za plný počet. =)

Malé ženy (1994)

Dobře zahraná nenáročná slaďárna, která v austenovském duchu vystihuje nelehkou pozici žen za americké občanské války. Sledujeme zde osudy několika sester, z nichž každá se vydává svou vlastní cestou vstříc životu. Na mě trochu moc rozvláčné a ukecané :). Jeden z prvních filmů s Kirsten Dunst a Claire Danes.

Hounddog (2007)

Odvážné herecké sólo pro Dakotu. Tu hysterickou scénu mohli klidně vystřihnout, jinak drama, jak se patří. Drsný Jih a malá holka, pro kterou je hudba jedinou útěchou v jejím tak zoufalém životě. 75% ♪♪♫ "You ain't nothin' but a hound dog, cryin' all the time. Well, you ain't never caught a rabbit and you ain't no friend of mine."