Kravaťáci (2011) (seriál)

1. řada byla příjemné překvapení, ale nechtěl sem se nechat strhnout nadšením. To co mi ale zatím převdádí 2. řada je neskutečnej NÁHUL. Gradace, napětí a vztahy jsou tady úplně dokonale rozvíjené a svižné tempo tomu jen napomáhá. Nejlepší seriál za poslední 2 roky.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Dát tomu jiné jméno a nespojovat to s kultovním prvním dílem a dal bych 4 hvězdy, protože bych se skvěle bavil. Tak jsem od toho ale čekal něco jiného a po vydařeném prvním díle je to pro mě zklamání. Od 2 hvězd to zachránil jen celkem originální konec.

Sněhurka (2012)

Pohádka se všemi klady a zápory. Nízkoročpotýv "look" jde sice vidět, al přispívá k pohádkovému vzhledu, Roberts si roli užívá jak jen může a do toho je tu i pár fajn inovací staré známe pohádky. Mohlo to být zprasené zpracování Sněhurky, ale je to příjemná pohádka na večer. Chci dát 3 hvězdy, ale po Bollywoodském představení ve finálních titulcích mě svrbí prst na myši, protože "bollywood" já prostě rád, ale to bohužel na 4. hvězdu nestačí.. :)

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Ruku na srdce, všichni se na to díváme jen kvůli panu Sheenovi. A já mu fandím, ikdyž to možná dělá jen na truc. No řekněte, vás by snad nenaštvalo, kdyby vás vyměnili za Kutchera? Konverzační humor na úrovni, postavy správně švihlé a díly si drží jlaťku kvality na přibližně stejné úrovni. Pokud budou i další řady držet stejnou neupadající kvalitu, máme tu další pohodový sitcom na nedělní odpoledne. (Hodnoceno po 1. řadě)

Švindlíři (2003)

Nebýt Cage tak nevím nevím Ridley. Proč jen si musel na konec dát tu ohranou sračku "O rok později"? Jinak by to byly možná i 4* kdybych přimhouřil obě oči, takhle je to ale průměrnej filmovej zážitek a na to u tebe vůbec, ale VŮBEC nejsme zvyklí.

Probudím se včera (2012)

Nebýt tam několik věcí odfláknutých, mohl to být český hit roku. Bohužel tomu tak není. Nevím jak ostatní, ale mě nehorázně sralo, když byly v roce 1989 všude plastový okna a nově zateplené paneláky. Ale jinak až překvapivě vtipná komedie.

Prometheus (2012)

Na horor jsem se málo bál, na akční film je tam akce jak šafránu, ale sci-fi prvků je tam víc než dost. Skvělá kamera, vymakaný vizuál, skvělá řemeslná práce a solidní výkony herců zachránili film před pádem do šedi průměrných sci-fi filmů. A co se děje týče, scénář stál totálně za hovno. Přiletíme na planetu, něco tam objevíme, to nás povraždí a jeden to jako vždy přežije. Nůdá. Aspoň že s vysvětlením vzniku jednoho z nejděsivějších filmových monster jsem byl spokojen.

Můj týden s Marilyn (2011)

Všechno to bylo krásné a kouzelné, ale proboha proč zrovna Michelle Williams? Ta holka nemá s Marilyn vzhledově vůbec nic společného, což byl taky důvod toho, proč jsem jí roli nevěřil.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Takový ten typický školní vývar nějaké dobré polévky. Stejně bez chuti, nemastný, neslaný. Jinými slovy - slabší, méně emotivní a dějově nedotažený. Jediné, co bylo lepší než v originálním filmu, byly úžasné úvodní titulky.