Tři mušketýři (2011)

Už mě docela přestává bavit strkání dnešních moderních vymožeností do starověku, středověku apod. Tady to byl potapěčský oblek, "samokuše", vzducholoď a já nevim co všechno ještě. Ale nejek kvůli tomu mě film kdo ví jak nenadchl. S podobností s předlohou je na tom film asi jako 300 se skutečnou bitvou u Thermopyl, s nějakou reálnosti je to stejně (pád Jovovich bez nejmenšího následku, Tower rozstřílí, všichni padají mrtví, ale přesládlý D´arthanan nema ani škrábnutí) a o dalších chybách by se dalo psát ještě hodně řádků.

Rudá Sonja (1985)

Jedna z mojich nejoblíbenějších 80ek. Arnoldovi meč prostě sluší.

Pláž (2000)

Film na kterém jsem byl, když jsem byl poprvé v kině. Pohled z bílé pláže nádherného Phi Phi Islandu za pohrávání Mobyho Porcelain to je první co mi vyskočí. Jen mě mrzelo, že na tom kousku ráje na zemi nezůstali.

RoboCop (1987)

2x jsem se snažil ten film dokoukat, ani jednou se mi to nepovedlo. Blbost a ještě k tomu nudná blbost.

Ztracený svět (1999) (seriál)

Pamatuju si, jak jsem tendle serial miloval, když jsem byl ještě na základce. Ta nostalgie.

Sindibád a Minotaurus (2011) (TV film)

Film jsem si stahoval jen kvůli oblíbenci Manu Bennettovi, bohužel jsem ho ani nedokázal dokoukat. Triky otřesný, ta umělohmotná šavlička se kterou se Manu ohání je k smíchu a určitě by se toho našlo víc. Škoda, moc mu přeju nějakou dobrou hlavní roli, ale ty se asi nikdy nedočkám. 1 hvězda za Bennetta.

30 dní dlouhá noc (2007)

Ach jo... Ze začátku bomba, bavil jsem se. Vynikající atmosféra, strach a nebezpečí všude kolem. Ted přichází to ale. Čím víc šel film do finishe, tim větší kravina to byla a korunu tomu nasadilo probodnuti hlavy pěstí a to doslova probodnuti. Opravdu škoda toho konce, nebýt posledních 20 minut taková slátanina, mohlo ode mne todle dilo mit o dve hvezdy vic.

Kamarádova holka (2008)

Na film jsem koukal často jen jednim očkem, ale i přesto jsem se pobavil a k tomu krásná hlavní představitelka :)

Bitevní loď (2012)

Film jsem si náramně užil. Pravda, zatáčet "přes kotvu" bylo docela šílený, ale drtivá finální palba Missouri mě opravdu dostala. I přes poměrně negativní komentáře film doporučuji.